Povezane vesti

"Karleuša mi uvalila, mislio sam da je riba, a ono...": Baka Prase raščistio sve o aferi sa starijom pevačicom

"Karleuša mi uvalila, mislio sam da je riba, a ono...": Baka Prase raščistio sve o aferi sa starijom pevačicom

Mondo pre 3 sata
Baka Prase otkio je šta se desilo nakon što je Jelenu Karleušu ugostio u svom domu, a zatim progovorio i o navodnoj aferi s Lepom Lukić. Jelena Karleuša i Bogdan Ilić, poznatij kao Baka Prase održali su lajv iz njegovog doma, koji je prikupio… »
"Kunem se nisam znao, posle sam skontao": Baka Prase napokon otkrio da li se nešto desilo sa Lepom Lukić

"Kunem se nisam znao, posle sam skontao": Baka Prase napokon otkrio da li se nešto desilo sa Lepom Lukić

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Jutjuber Bogdan Ilić pozantiji kao Baka Prase, oglasio se nakon lajva sa Jelenom Karleušom i otkrio sve o aferi u koju je upletena Lepa Lukić. Naime, Jelena je rekla da je čula da je Baka dobar u krevetu, kao i da je tu informaciju… »
Baka Prase demantuje optužbe Karleuše o vezi sa Lepom Lukić!

Baka Prase demantuje optužbe Karleuše o vezi sa Lepom Lukić!

Svet plus pre 7 sati
Nakon što je Jelena Karleuša javno izjavila da je Lepa Lukić bila intimna sa Bakom Prasetom, jutjuber je to negirao, dok Lepa Lukić razmatra pravne korake. Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, održao je nedavno "lajv" razgovor sa poznatom… »
"Osetim žmarce tamo dole": Baka Prase otkrio šta se dešavalo posle lajva sa Karleušom, pomenuo i Lepu Lukić

"Osetim žmarce tamo dole": Baka Prase otkrio šta se dešavalo posle lajva sa Karleušom, pomenuo i Lepu Lukić

Telegraf pre 16 sati
Preporučujemo. Jučerašnji lajv Bake Praseta sa Jelenom Karleušom pratilo je 183.000 ljudi, što je jutjubera oduševio. Pomenuo je i da je za 3 minuta oboren rekord, a da se za minut uključilo 50.000 ljudi, a onda je na večerašnjem lajvu rekao da… »

Vesti dana »