Povezane vesti

Novak Đoković u osmini finala Mastersa u Šangaju

Novak Đoković u osmini finala Mastersa u Šangaju

Politika pre 48 minuta
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Mastersa u Šangaju, pošto je danas u trećem kolu pobedio Italijana Flavija Kobolija 6:1, 6:2. Meč je trajao 64 minuta. Đoković je prvi set protiv 30. igrača na ATP listi dobio sa dva… »
Đoković: Srećan sam što igram svaki dan sve dok to bude potrebno

Đoković: Srećan sam što igram svaki dan sve dok to bude potrebno

Politika pre 49 minuta
ŠANGAJ- Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan pobedom protiv Italijana Flavija Kobolija u trećem kolu Mastersa u Šangaju. Đoković je danas pobedio Kobolija 6:1, 6:2. "Bilo je dobro od početka meča, jer sam pratio jasan… »
Đoković u osmini finala s Safijulinom

Đoković u osmini finala s Safijulinom

Sportski žurnal pre 42 minuta
Najbolji teniser sveta ikad sutra na centralnom terenu. Novak Đoković, posle rutinske eliminacije italijanskog tenisera Flavija Kobolija s mastersa u Šangaju (6:1, 6:2), igraće u osmini finala s Romanom Safijulinom. Meč je sutra, takođe, od 12.30… »
Novaku odgovara ritam u Šangaju: "Prija kad ne igram svakog dana, Koboli vidljivo umoran"

Novaku odgovara ritam u Šangaju: "Prija kad ne igram svakog dana, Koboli vidljivo umoran"

Sportske.net pre 30 minuta
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas posle plasmana u osminu finala mastersa u Šangaju da je zadovoljan igrom protiv Italijana Flavija Kobolija kojeg je pobedio u meču trećeg kola (6:1, 6:2). "Imao sam jasan plan igre. Znao sam da moram da… »
Tijafo sudiji pet puta: "Je*i se!" VIDEO

Tijafo sudiji pet puta: "Je*i se!" VIDEO

B92 pre 13 minuta
Američki teniser Frensis Tijafo teško je podneo eliminaciju sa Mastersa u Šangaju. Njega je u osmini finala savladao Roman Safijulin vrlo neizvesnim rezultatom 2:1 (7:5, 5:7, 7:6). U taj-brejku odlučujućeg seta, pri rezultatu 5:5, glavni sudija je… »
Novak Đoković hara kinom: Evo šta je zaradio pobedom nad Kobolijem

Novak Đoković hara kinom: Evo šta je zaradio pobedom nad Kobolijem

Večernje novosti pre 36 minuta
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala turnira u Šangaju, pošto je pobedio italijanskog tenisera Flavija Kobolija s rezultatom 2:0, po setovima 6:1, 6:2. Foto: Profimedia Raspoložen je bio Đoković, koji je od početka meča uspeo… »
Đoković dobio protivnika u senci skandala: Nemoćni Amerikanac žestoko psovao sudiju, pa otišao kući (video)

Đoković dobio protivnika u senci skandala: Nemoćni Amerikanac žestoko psovao sudiju, pa otišao kući (video)

Večernje novosti pre 30 minuta
NAJBOLjI teniser svih vremena Novak Đoković dobio je rivala u osmini finala mastersa u Šangaju. Reč je o ruskom teniseru Romanu Safiulinu, koji je nakon drame savladao favorizovanog Frensisa Tijafoa 2:1 (5:7, 7:5, 7:6 (7:5)). FOTO: EPA Rus je imao set… »
Novak bez milosti: Srbin lagano do osmine finala Šangaja (video)

Novak bez milosti: Srbin lagano do osmine finala Šangaja (video)

Sportski žurnal pre 1 sat
Italijan bez šansi protiv Đokovića. Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Šangaju, pošto je danas u trećem kolu pobedio Italijana Flavija Kobolija 6:1, 6:2. Meč je trajao 64 minuta. Đoković je prvi set protiv 30. igrača na ATP… »
Đoković: Svež sam, ne smeta mi da igram svaki dan (video)

Đoković: Svež sam, ne smeta mi da igram svaki dan (video)

Sportski žurnal pre 1 sat
Novak je bio zadiovoljan posle plasman u osminu finala mastersa. Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan pobedom protiv Italijana Flavija Kobolija u trećem kolu mastersa u Šangaju. Đoković je danas pobedio Kobolija 6:1, 6:2. - Bilo je dobro… »
Novakova bekhend paralela definitivno je poen meča (VIDEO)

Novakova bekhend paralela definitivno je poen meča (VIDEO)

Sport klub pre 1 sat
Novak Đoković nije imao većih problema u duelu sa Flavijom Kobolijem na turniru u Šangaju. Slavio je sa 6:1, 6:2 i plasirao se u osminu finala gde ga čeka Roman Safiulin koji je pobedio Tijafoa u meču koji je imao buran završetak. Novak je dobio… »
U Beograd dolazi još jedan gren slem šampion

U Beograd dolazi još jedan gren slem šampion

Sport klub pre 54 minuta
Hrvat Marin Čilić, Italijan Flavio Koboli, Amerikanac Brendon Nakašima, Čeh Jirži Lehečka i Argentinci Fransisko Serundolo i Tomas Martin Ečeveri igraće na Beograd openu, saopštili su organizatori turnira. Veteran Marin Čilić (36) je trenutno… »
Teniska elito, čuvaj se! Novak Đoković kad dođe u Kinu i sa 37 godina deluje kao sila

Teniska elito, čuvaj se! Novak Đoković kad dođe u Kinu i sa 37 godina deluje kao sila

Večernje novosti pre 1 sat
Novak Đoković je odigrao najbolji meč od Olimpijskih igara i pregazio Flavija Kobolija - 6:1, 6:2 i tako se plasirao u osminu finala mastersa u Šangaju. FOTO: Profimedia Od samog početka meča Đoković je diktirao tempo, znao je šta želi, igrao je… »
Monfis ispisao istoriju u Šangaju: Francuski teniser dostigao rekord Rodžera Federera (foto)

Monfis ispisao istoriju u Šangaju: Francuski teniser dostigao rekord Rodžera Federera (foto)

Večernje novosti pre 1 sat
Francuski teniser Gael Monfis plasirao se u osminu finala mastersa u Šangaju pobedom nad Igom Imberom rezultatom 2:1, po setovima 7:6, 2:6, 6:1. Foto: Profimedia Postao je tako drugi najstariji igrač koji je stigao među najboljih 16 igrača u istoriji… »
Novak Đoković posle pobede nad Kobolijem: Iskoristio sam svoje šanse i to je bilo to

Novak Đoković posle pobede nad Kobolijem: Iskoristio sam svoje šanse i to je bilo to

Danas pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković, koji je u 3. kolu mastersa u Šangaju pobedio Italijana Flavija Kabolija (6:1, 6:2), rekao je posle meča da je odigrao “čvrsto”. „Bilo je dobro od početka jer sam pratio jasan plan igre i iskoristio sam svaku… »
Đoković se plasirao u osminu finala Mastersa u Šangaju

Đoković se plasirao u osminu finala Mastersa u Šangaju

Vesti online pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Mastersa u Šangaju, pošto je danas u trećem kolu pobedio Italijana Flavija Kobolija 6:1, 6:2. Meč je trajao 64 minuta. Đoković je prvi set protiv 30. igrača na ATP listi dobio sa dva… »
Đoković melje: Svega sat i 3 minuta za novu pobedu srpskog tenisera!

Đoković melje: Svega sat i 3 minuta za novu pobedu srpskog tenisera!

Hot sport pre 2 sata
Prvi reket Srbije se plasirao u 4. kolo mastersa u Šangaju! Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković savladao je italijana Flavija Kobolija sa 2-0, 6-1 i 6-2 u setovima za svega 63 minuta. Naš najtrofejniji teniser u istoriji odigrao je mnogo… »
Novak Đoković u trećem kolu turnira u Šangaju: Italijan Kaboli nije pružio dostojan otpor

Novak Đoković u trećem kolu turnira u Šangaju: Italijan Kaboli nije pružio dostojan otpor

Euronews pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Mastersa u Šangaju nakon što je u dva seta bio bolji od italijajnskog predstavnika Fabija Kabolija - 2:0 (6:1,6:2). Bilo je ovo mnogo bolje izdanje najboljeg tenisera svih vremena nego ono u… »
Prve reči Đokovića nakon plasmana u osminu finala u Šangaju, priznao je: "Pratio sam ga"

Prve reči Đokovića nakon plasmana u osminu finala u Šangaju, priznao je: "Pratio sam ga"

B92 pre 2 sata
Najbolji srpski teniser Novak Đoković je izneo prve utiske nakon plasmana u osminu finala Mastersa u Šangaju. U trećem kolu je Đoković bio bolji od Italijana Flavija Kobolija rezultatom 2:0 – 6:1, 6:2, a odmah nakon meča je izneo utiske. "Bilo je… »
Đoković: Sve urađeno kako treba, zadovoljan sam (VIDEO)

Đoković: Sve urađeno kako treba, zadovoljan sam (VIDEO)

Sport klub pre 2 sata
Novak Đoković je rutinski odradio meč sa Flaviom Kobolijem i nakon nešto više od jednog sata igre prošao u osminu finala turnira u Šangaju. Srpski teniser je protivniku prepustio samo tri gema i istakao da je zadovoljan onim što je pružio na… »
Poznat rival i termin Novakovog meča u osmini finala Šangaja!

Poznat rival i termin Novakovog meča u osmini finala Šangaja!

Sportske.net pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Šangaju. Đoković u Kini napada jubilarnu 100. titulu u karijeri, a u trećoj rundi savladao je Italijana Flavija Kobolija sa 2:0, po setovima 6:1, 6:2. Protivnik Đokoviću u borbi… »
Amerikanac "ispustio" Đokovića, pa se izdrao na sudiju: "Je*i se!" VIDEO

Amerikanac "ispustio" Đokovića, pa se izdrao na sudiju: "Je*i se!" VIDEO

B92 pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković je po plasmanu u osminu finala, posle pobede nad Italijanom Flavijom Kobolijem, odmah saznao sledećeg rivala, a radi se o ruskom teniseru Romanu Safjulinu. Safjulin je gotovo u isto vreme kada je Đoković savladao… »
Đoković u sredu u istom terminu - borba za četvrtfinale

Đoković u sredu u istom terminu - borba za četvrtfinale

B92 pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković saznao je kada igra osminu finala Mastersa u Šangaju. Novak Đoković je za 63 minuta igre pobedio Flavija Kobolija i plasirao se u osminu finala Mastersa u Šangaju. Srpski teniser će igrati protiv Romana Safijulina koji… »
Skandal u Šangaju: „J**i se, čoveče, j**i se!“ (VIDEO)

Skandal u Šangaju: „J**i se, čoveče, j**i se!“ (VIDEO)

Sport klub pre 2 sata
Novak Đoković će nakon pobede nad Flavijom Kobolijem igrati u osmini finala turnira u Šangaju protiv Romana Safiulina, a njegov duel sa Frensisom Tijafoom imao je buran završetak. Na 5:5 u taj-brejku sudija je zbog odugovlačenja oduzeo prvi servis… »
Bilo je oscilacija, ali odigrao sam dobar meč: Đoković nakon plasmana u treće kolo Mastersa u Šangaju

Bilo je oscilacija, ali odigrao sam dobar meč: Đoković nakon plasmana u treće kolo Mastersa u Šangaju

Euronews pre 2 sata
Fantastični Novak Đoković "počistio" je sa terena u Šangaju mladog Italijana Kobolija. Jansno najbolji igrač svih vremena imao je razloga za zadovoljstvo posle trijumfa. "Baš je bilo dobro od starta. Imao sam jasan plan igre. Znao sam da moram da… »
Rune protiv Frica za četvrtfinale mastersa

Rune protiv Frica za četvrtfinale mastersa

Sportski žurnal pre 2 sata
Danac savladao Lehečku. Danski teniser Holger Rune plasirao se danas u osminu finala mastersa u Šangaju, pošto je pobedio 34. tenisera sveta Čeha Jiržija Lehečku posle dva seta, 6:4, 7:5. Rune, 14. teniser sveta, dva puta je uzeo servis češkom… »
Rune u osmini finala

Rune u osmini finala

B92 pre 2 sata
Danski teniser Holger Rune plasirao se u osminu finala Mastersa u Šangaju. Holger Rune se plasirao u osminu finala ATP turnira u Šangaju, pošto je pobedio 34. tenisera sveta Čeha Jiržija Lehečku posle dva seta, 6:4, 7:5. Rune, 14. teniser sveta, dva… »
"Videlo se da je sporiji!" Đoković nakon pobede nad Kobolijem i plasmana u osminu finala Šangaja

"Videlo se da je sporiji!" Đoković nakon pobede nad Kobolijem i plasmana u osminu finala Šangaja

Večernje novosti pre 2 sata
Novak Đoković je odigrao najbolji meč od Olimpijskih igara i pregazio Flavija Kobolija - 6:1, 6:2 i tako se plasirao u osminu finala mastersa u Šangaju. Foto: EPA-EFE/ALEX PLAVEVSKI - Bilo je dobro od početka jer sam pratio jasan plan igre i… »
On je naredni rival Srbina! Evo protiv koga Novak Đoković igra u osmini finala Šangaja

On je naredni rival Srbina! Evo protiv koga Novak Đoković igra u osmini finala Šangaja

Večernje novosti pre 2 sata
SRPSKI teniser Novak Đoković je brzo pobedio Flavija Kobolija u trećem kolu mastersa u Šangaju, a gotovo istovremeno saznao je ko će mu biti rival u narednom kolu. FOTO: Profimedia To će biti Rus Roman Safiulin, koji je napravio iznenađenje i… »
Novak Đoković lako u osmini finala mastersa u Šangaju

Novak Đoković lako u osmini finala mastersa u Šangaju

Danas pre 3 sata
Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Šangaju, jer je u meču 3. kola pobedio Italijana Flavija Kobolija sa 6:1, 6:2. Italijan, koji je trenutno 28. igrač na ATP listi imao je puno problema sa prvim servisom, a još više sa drugim… »
Surovi Novak počistio Kobolija za osminu finala Šangaja!

Surovi Novak počistio Kobolija za osminu finala Šangaja!

Sportske.net pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Italijana Flavija Kobolija rezultatom 2:0 (6:1, 6:2) u setovima u trećem kolu ATP turnira u Šangaju. Meč je trajao sat i četiri minute igre. Najbolji teniser svih vremena silovito je ušao u susret sa trenutno… »
Dominacija - Đoković za sat vremena do osmine finala

Dominacija - Đoković za sat vremena do osmine finala

B92 pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Flavija Kobolija rezultatom 2-0 (6:1, 6:2) u trećem kolu Mastersa u Šangaju. Novak Đoković je u subotu pobedio Aleksa Mikelsena u drugom kolu i nekih 60 sati kasnije susreo se sa Flavijom Kobolijem u trećem… »

Vesti dana »