Povezane vesti

I Piksi ima svog Jamala: Selektor Srbije jedva dočekao najmlađeg reprezentativca

I Piksi ima svog Jamala: Selektor Srbije jedva dočekao najmlađeg reprezentativca

Večernje novosti pre 36 minuta
GDE si, Jamal... Ovim rečima je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković dočekao na prozivci u Staroj Pazovi najmlađeg reprezentativca Srbije. Andrija Maksimović, momak koji je početkom juna napunio 17 godina i zbog kojeg ljudima u… »
Stojković: Vlahović je potreban državnom timu

Stojković: Vlahović je potreban državnom timu

Politika pre 1 sat
Sa napadačem Juventusa ne postoji nikakav problem, razgovarali smo, čestitao sam mu na dobrim igrama i golovima, očekujem ga u novembru, kazao je selektor, ističući da uvek pravimo problem bez problema. – Nekoliko neplaniranih otkazivanja… »
Veljko Ilić menja Vanju Milinkovića Savića u reprezentaciji Srbije

Veljko Ilić menja Vanju Milinkovića Savića u reprezentaciji Srbije

Sportske.net pre 59 minuta
Reprezentacija Srbije nastavlja takmičenje u Ligi A Ligi nacija utakmicama protiv Švajcarske u Leskovcu 12. oktobra, te Španije u Kordobi tri dana kasnije. Selektor nacionalnog tima Srbije Dragan Stojković ostao je lišen usluga golmana Torina Vanje… »
Zvezdinog Mesija ne plaše izazovi: Sve je krenulo od derbija, nisam imao strah pred Inter!

Zvezdinog Mesija ne plaše izazovi: Sve je krenulo od derbija, nisam imao strah pred Inter!

Mondo pre 3 sata
Andrija Maksimović je posle Andrije Živkovića najmlađi debitant u istoriji reprezentacije Srbije. Sjajna igra u dresu Crvene zvezde omogućila mu je da ostane na konačnom spisku Dragana Stojkovića Piksija. Pred Srbijom su dueli sa Švajcarskom i… »
Maksimović o susretu sa Piksijem, nadimku i idolima Mitru i Ljajiću: "Da me pamte kao Andriju!"

Maksimović o susretu sa Piksijem, nadimku i idolima Mitru i Ljajiću: "Da me pamte kao Andriju!"

Sportske.net pre 3 sata
Fudbaler Crvene zvezde Andrija Maksimović (17) je posle nekoliko odličnih utakmica u crveno-belom dresu, među kojima su i Večiti derbi i susret sa Interom u okviru Lige šampiona, zaslužio poziv selektora reprezentacije Dragana Stojković. Rođeni… »
Reprezentativac dobio nadimak „novi Jamal“ pa poručio: „Hoću da me pamte po imenu a ne po nadimku“!(video)

Reprezentativac dobio nadimak „novi Jamal“ pa poručio: „Hoću da me pamte po imenu a ne po nadimku“!(video)

Hot sport pre 3 sata
Andrija Makimović izjavio da želi da ga upamte kao legendu! Fudbalsku reprezentaciju Srbije u novom prozoru u okviru Lige nacija očekuju mečevi protiv Švajcarske i Španije, a po svemu sudeći na terenu ćemo gledati i drugog najmlađeg igrača u A… »
Maksimović: Želim da ostavim trag u fudbalu, jedva čekam da debitujem za Srbiju

Maksimović: Želim da ostavim trag u fudbalu, jedva čekam da debitujem za Srbiju

Vesti online pre 3 sata
Želim da ostavim trag u fudbalu, da me jednog dana pamte kao Andriju, a ne kao Mesija, izjavio je igrač Crvene zvezde Andrija Maksimović i dodao da jedva čeka da debituje za reprezentaciju Srbije. Fudbaleri Srbije su u ponedeljak u Staroj Pazovi… »
Zvezdin Mesi dobio nadimak od Piksija koji mu se ne sviđa: "Idol mi je Mitrović, evo zbog čega me zovu po Leu"

Zvezdin Mesi dobio nadimak od Piksija koji mu se ne sviđa: "Idol mi je Mitrović, evo zbog čega me zovu po Leu"

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Fudbaleri Srbije okupili su se za mečeve sa Španijom i Švajcarskom u Ligi nacija, gde će pokušati da dođu do novih bodova i potencijalno se izbore za mesto u četvrtfinalu ovog takmičenja. Među imenima je i jedan veliki talenat… »

Vesti dana »