Povezane vesti

"Ako Tramp ne pobedi,: Naj**o sam!" Maskov intervju sa Karlsonom podigao Ameriku na noge: Zbog Kamale mogu da završim u…

"Ako Tramp ne pobedi,: Naj**o sam!" Maskov intervju sa Karlsonom podigao Ameriku na noge: Zbog Kamale mogu da završim u…

Blic pre 2 sata
Ilon Mask, direktor kompanija "Tesla" i "SpaceX", u intervjuu sa Takerom Karlsonom izjavio je da ne žali zbog svog kontroverznog posta na društvenim mrežama u kojem se zapitao zašto niko nije izvršio atentat na Kamalu Haris ili Džoa Bajdena. On je… »
"Ako Tramp izgubi, ja sam na*eb'o" VIDEO

"Ako Tramp izgubi, ja sam na*eb'o" VIDEO

B92 pre 2 sata
Milijarder Ilon Mask veruje da će nakon novembarskih predsedničkih izbora u Americi završiti u zatvoru ukoliko demokratska kandidatkinja i potpredsednica Kamala Haris pobedi republikanskog kandidata Donalda Trampa. "Ako on (Tramp) izgubi, ja sam… »
"Ako Tramp izgubi, ja sam na*eb'o" Mask dao intervju Takeru Karlsonu kakav se retko viđa (foto, video)

"Ako Tramp izgubi, ja sam na*eb'o" Mask dao intervju Takeru Karlsonu kakav se retko viđa (foto, video)

Kurir pre 4 sati
Milijarder Ilon Mask, prvi čovek nekoliko visokotehnoloških kompanija i društvene mreže X (bivši Tviter), veruje da će nakon novembarskih predsedničkih izbora u Americi završiti u zatvoru ukoliko demokratska kandidatkinja i potpredsednica Kamala… »
Holivud podeljen zbog Trampa i kamale: Poznati se utrkuju u podršci kandidatima, a dve ličnosti mogu da preokrenu rezultat

Holivud podeljen zbog Trampa i kamale: Poznati se utrkuju u podršci kandidatima, a dve ličnosti mogu da preokrenu rezultat

Blic pre 11 sati
Jedan od ključnih faktora koji kandidatima za predsednika Amerike mogu da donesu ozbiljnu prednost, a nekada čak i odluče pobednika izbora, svakako je podrška poznatih ličnosti koje iza sebe imaju armiju fanova. Upravo se o tome vodi polemika u… »

Vesti dana »