Povezane vesti

Krštenje platio 20.000 dinara: Kolike su cene svešteničkih usluga?

Krštenje platio 20.000 dinara: Kolike su cene svešteničkih usluga?

N1 Info pre 3 sata
Sveštenik u jednom vojvođanskom mestu porodici naplatio uslugu krštenja 20.000 dinara, zbog čega su mu oni tražili fiskalni račun, gde je on rekao da ga nema. Eparhije imaju svoje cenovnike, a sveštenik koji je govorio za Novu.rs kaže da svi… »
Drago otišao da krsti ćerku u Vojvodini, pa se šokirao kad mu je pop rekao cifru: U neverici tražio čak i fiskalni račun

Drago otišao da krsti ćerku u Vojvodini, pa se šokirao kad mu je pop rekao cifru: U neverici tražio čak i fiskalni račun

Blic pre 4 sati
Da li znate koliko košta krštenje u Srbiji? Sigurni smo da ne znate jer cena za ovu crkvenu uslugu zvanično ne postoji, nego se, prema nekom nepisanom pravilu, svešteniku da u ruke onoliko koliko ste u mogućnosti. Ipak, pojedine eparhije imaju svoje… »
Drago otišao da krsti ćerku u Vojvodini, pa se šokirao kad mu je pop rekao cifru: U neverici tražio čak i fiskalni račun

Drago otišao da krsti ćerku u Vojvodini, pa se šokirao kad mu je pop rekao cifru: U neverici tražio čak i fiskalni račun

Blic pre 4 sati
Da li znate koliko košta krštenje u Srbiji? Sigurni smo da ne znate jer cena za ovu crkvenu uslugu zvanično ne postoji, nego se, prema nekom nepisanom pravilu, svešteniku da u ruke onoliko koliko ste u mogućnosti. Ipak, pojedine eparhije imaju svoje… »
Drago je krstio ćerku, pa se šokirao kad mu je sveštenik naplatio 20.000 dinara: „Bio sam preneražen, iz revolta sam…

Drago je krstio ćerku, pa se šokirao kad mu je sveštenik naplatio 20.000 dinara: „Bio sam preneražen, iz revolta sam…

Nova pre 4 sati
: Da li znate koliko košta krštenje u Srbiji? Sigurni smo da ne znate jer cena za ovu crkvenu uslugu zvanično ne postoji, nego se, prema nekom nepisanom pravilu, svešteniku da u ruke onoliko koliko ste u mogućnosti. Ipak, pojedine eparhije imaju… »

Vesti dana »