Povezane vesti
U rekonstrukciju OŠ "Radoje Domanović" u Paraćinu država uložila 454 miliona dinara
RTV 08.10.2024
PARAĆIN - Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević i minister za javna ulaganja Darko Glišić posetili su danas rekonstruisani objekat Osnovne škole "Radoje Domanović" u Paraćinu, u čiju je rekonstrukciju država uložila 454 miliona dinara. Vučević je istakao… »
"Ovako treba da izgleda svaka škola u Srbiji": Premijer Srbije u Paraćinu obišao OŠ "Radoje Domanović"
Euronews 08.10.2024
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević i minister za javna ulaganja Darko Glišić posetili su danas rekonstruisani objekat Osnovne škole "Radoje Domanović" u Paraćinu, u čiju je rekonstrukciju država uložila 454 miliona dinara. Vučević je istakao da su u… »
Za jubilej novi sjaj! Vučević obišao obnovljenu školu: Ovako treba da izgleda svaka škola u Srbiji
Kurir 08.10.2024
Premijer Miloš Vučević obišao je Osnovnu školu "Radoje Domanović" u Paraćinu, koja je ove godine proslavila jubilej, 75 godina postojanja, a rekonstrukcijom pretvorena u modernu školu u kojoj nastavnici i đaci imaju bolje uslove za rad. Premijer je tokom… »
Vesti dana »

Uživo U toku je borba za oslobođenje; Odjekuju eksplozije: Oboreni su, svi VIDEO
B92 pre 51 minutajoš 32 povezane

Prevrnuo se kombi Amadeus benda, svi članovi bili unutra, prve slike na mesta nesreće
Hello pre 6 minutajoš 14 povezanih