Povezane vesti

Šef MI5: Iran i Rusija stoje iza velikog porasta broja atentata i sabotaža u Britaniji

Šef MI5: Iran i Rusija stoje iza velikog porasta broja atentata i sabotaža u Britaniji

Politika pre 1 sat
Iran i Rusija stoje iza velikog porasta broja atentata i sabotaža i drugih zločina u Velikoj Britaniji jer regrutuju kriminalce, izjavio je danas generalni direktor britanske obaveštajne agencija MI5 Ken Mekalum. "Broj istraga o državnim pretnjama… »
Veliki broj atentata u Britaniji; Oglasio se MI5: Rusija i Iran stoje iza svega

Veliki broj atentata u Britaniji; Oglasio se MI5: Rusija i Iran stoje iza svega

B92 pre 1 sat
Iran i Rusija stoje iza velikog porasta broja atentata i sabotaža i drugih zločina u Velikoj Britaniji jer regrutuju kriminalce, izjavio je danas generalni direktor britanske obaveštajne agencija MI5 Ken Mekalum. "Broj istraga o državnim pretnjama… »
Šef MI5 alarmirao javnost: Ruske službe u misiji da izazovu haos na britanskim i evropskim ulicama

Šef MI5 alarmirao javnost: Ruske službe u misiji da izazovu haos na britanskim i evropskim ulicama

Euronews pre 1 sat
Ruska obaveštajna služba je u misiji da izazove "haos na britanskim i evropskim ulicama“, rekao je šef britanskog MI5 Ken Mekalum, upozoravajući da se Velika Britanija suočava sa "najkompleksnijom i međusobno povezanom“ pretnjom koju je ikada… »
Britanska obaveštajna služba ukazala na pretnje od delovanja Rusije i Irana

Britanska obaveštajna služba ukazala na pretnje od delovanja Rusije i Irana

Novi magazin pre 44 minuta
Šef britanske unutrašnje obaveštajne službe MI5 Ken Makalum upozorio je danas na "haos" koji prema njemu Rusija ima nameru da stvara u Velikoj Britaniji i Evropi i istakao jačanje pretnje iz Irana. Pored terorističke pretnje sada smo "paralelno… »
Šef MI5: Rusija nastoji izazvati haos, Iran stoji iza brojnih zavjera

Šef MI5: Rusija nastoji izazvati haos, Iran stoji iza brojnih zavjera

Al Jazeera pre 1 sat
Ken McCallum, šef MI5-a zaduženog za unutrašnju sigurnost, u svom godišnjem govoru je optužio Iran za ‘zavjere za zavjerom’ na britanskom tlu. Ruska vojna obavještajna služba GRU nastoji izazvati “haos” širom Velike Britanije i Evrope… »
Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Radio 021 pre 3 sata
Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne službe MI5 upozorava na terorističke pretnje Velikoj Britaniji. Ruska obaveštajna agencija ima zadatak da izazove „nemire na britanskim i evropskim ulicama", rekao je Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne… »
Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Blic pre 3 sata
Ruska obaveštajna agencija ima zadatak da izazove „nemire na britanskim i evropskim ulicama", rekao je Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne službe MI5, upozoravajući da se Velika Britanija suočava sa „najsloženijim i međusobno povezanim"… »
Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

NIN pre 3 sata
Ruska obaveštajna agencija ima zadatak da izazove "nemire na britanskim i evropskim ulicama", rekao je Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne službe MI5, upozoravajući da se Velika Britanija suočava sa "najsloženijim i međusobno povezanim"… »
Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Južne vesti pre 3 sata
Ruska obaveštajna agencija ima zadatak da izazove „nemire na britanskim i evropskim ulicama", rekao je Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne službe MI5, upozoravajući da se Velika Britanija suočava sa „najsloženijim i međusobno povezanim"… »
Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

Rusija ima cilj da napravi haos na ulicama Velike Britanije, upozorava šef MI5

BBC News pre 3 sata
Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne službe MI5 upozorava na terorističke pretnje Velikoj Britaniji. Ruska obaveštajna agencija ima zadatak da izazove „nemire na britanskim i evropskim ulicama", rekao je Ken Mekalum, šef britanske obaveštajne… »
Šef britanske obaveštajne službe rekao da postoji porast pretnje od Rusije i Irana

Šef britanske obaveštajne službe rekao da postoji porast pretnje od Rusije i Irana

N1 Info pre 5 sati
Velika Britanija se suočava sa porastom pokušaja atentata na svojoj teritoriji od strane Rusije i Irana, jer neprijateljske države regrutuju kriminalce da "rade svoj prljavi posao" za njih, rekao je šef britanske obaveštajne agencije MI5. Direktor… »
Šef MI5: Rusi i Iranci izazivaju haos u Evropi

Šef MI5: Rusi i Iranci izazivaju haos u Evropi

B92 pre 4 sati
Velika Britanija se suočava sa porastom pokušaja atentata na svojoj teritoriji od strane Rusije i Irana, jer neprijateljske države regrutuju kriminalce da "rade svoj prljavi posao" za njih, rekao je danas šef britanske obaveštajne agencije MI5… »

Vesti dana »