Povezane vesti

Novosadski advokat vređao profesora i novinara Dinka Gruhonjića, saopštio NDNV

Novosadski advokat vređao profesora i novinara Dinka Gruhonjića, saopštio NDNV

Slobodna Evropa pre 3 sata
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) saopštilo je 8. oktobra da je novosadski advokat Nemanja Aleksić "šovinistički izvređao" univerzitetskog profesora i programskog direktora NDNV-a Dinka Gruhonjića. U razgovoru za Radio Slobodna Evropa… »
Vesićev prijatelj, advokat Nemanja Aleksić, psovao i vređao Dinka Gruhonjića u novosadskom restoranu

Vesićev prijatelj, advokat Nemanja Aleksić, psovao i vređao Dinka Gruhonjića u novosadskom restoranu

Nova pre 3 sata
: Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) obaveštava javnost da je novosadski advokat Nemanja Aleksić danas šovinistički izvređao univerzitetskog profesora i našeg programskog direktora Dinka Gruhonjića, piše u saopštenju NDNV. „Prema… »
NDNV: Advokat Nemanja Aleksić šovinistički izvređao Dinka Gruhonjića u restoranu

NDNV: Advokat Nemanja Aleksić šovinistički izvređao Dinka Gruhonjića u restoranu

Moj Novi Sad pre 4 sati
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) obavestilo je javnost da je novosadski advokat Nemanja Aleksić danas šovinistički izvređao univerzitetskog profesora i programskog direktora ove organizacije, Dinka Gruhonjića. Prema navodima svedoka… »
NDNV: Advokat Nemanja Aleksić vređao Dinka Gruhonjića uz pitanje „Je l` ti znaš ko sam ja?“

NDNV: Advokat Nemanja Aleksić vređao Dinka Gruhonjića uz pitanje „Je l` ti znaš ko sam ja?“

Danas pre 4 sati
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) saopštilo je da je novosadski advokat Nemanja Aleksić danas „šovinistički izvređao“ univerzitetskog profesora i njihovog programskog direktora Dinka Gruhonjića. Prema navodima svedoka, Aleksić je u… »
NDNV: Novosadski advokat vređao Dinka Gruhonjića u restoranu

NDNV: Novosadski advokat vređao Dinka Gruhonjića u restoranu

Radio 021 pre 4 sati
Novosadski advokat Nemanja Aleksić izvređao je univerzitetskog profesora i novinara Dinka Gruhonjića, saopštilo je Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV). Prema navodima svedoka, Aleksić je u jedom novosadskom restoranu prišao stolu za kojim… »
NDNV: Novosadski advokat šovinistički vređao Gruhonjića, uz rečenicu „je l ti znaš ko sam ja?“

NDNV: Novosadski advokat šovinistički vređao Gruhonjića, uz rečenicu „je l ti znaš ko sam ja?“

N1 Info pre 5 sati
Nezavisno društvo novinara Vojvodine saopštilo je da je novosadski advokat Nemanja Aleksić "šovinistički izvređao univerzitetskog profesora i programskog direktora NDNV Dinka Gruhonjića". Prema navodima svedoka, prenosi NDNV, Aleksić je u jedom… »

Vesti dana »