Povezane vesti

„Zamislite da ja govorim o ‘Republici Gusinje’ ili ‘Republici Pljevlja“: Novinar pitao Vučića o „Republici…

„Zamislite da ja govorim o ‘Republici Gusinje’ ili ‘Republici Pljevlja“: Novinar pitao Vučića o „Republici…

N1 Info pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je na novinarska pitanja posle regionalnog samita Procesa Brdo-Brioni u Tivtu. Posebno ga je naljutilo pitanje crnogorskog novinara o situaciji sa Kosovom, koji je koristio termin "Republika Kosovo". Vučić… »
Jedno pitanje o Kosovu izazvalo potpuno pomračenje Vučića: Preteći mahao prstom i besneo pred novinarima VIDEO

Jedno pitanje o Kosovu izazvalo potpuno pomračenje Vučića: Preteći mahao prstom i besneo pred novinarima VIDEO

Nova pre 3 sata
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je na novinarska pitanja tokom današnjeg boravka u Crnoj Gori. Veći deo konferencije za medije Vučić je proveo u prepirci sa tamošnjim novinarima, a posebno ga je iznerviralo pitanje o Kosovu. Novinar… »
Možete da vodite hajku protiv mene, ali istinu nećete zaustaviti: Vučić u Tivtu - Vaši izbori nas ne zanimaju, samo nam…

Možete da vodite hajku protiv mene, ali istinu nećete zaustaviti: Vučić u Tivtu - Vaši izbori nas ne zanimaju, samo nam…

Kurir pre 4 sati
Od najnovijeg Hronološki Na pitanje novinarima koji tvrde da su videli fotografije srpskog oružja na svetskim ratištima, predsednik kaže da to sigurno nije naše oružje. - Dakle, niste videli oružje, već municiju. Municija nije oružje. Ja mislim… »

Vesti dana »