Povezane vesti

Mina Joksimović ima poseban razlog za slavlje: Oglasio se i Željko - Preponosan sam! (FOTO)

Mina Joksimović ima poseban razlog za slavlje: Oglasio se i Željko - Preponosan sam! (FOTO)

Svet plus pre 1 sat
Najstarija ćerka Željka Joksimovića, Mina, danas ima poseban razlog za slavlje, a to je podelila i sa svojim pratiocima na društvenim mrežama. Njena najnovija objava na Instagramu izazvala je veliko interesovanje javnosti. Nakon uspešnog završetka… »
„Ljubavi tatina, preponosan sam“: Ćerka Željka Joksimovića objavila radosnu vest, pevač ne krije uzbuđenje FOTO

„Ljubavi tatina, preponosan sam“: Ćerka Željka Joksimovića objavila radosnu vest, pevač ne krije uzbuđenje FOTO

Nova pre 2 sata
: Mina Joksimović podelila je radosnu vest. Mina Joksimović, ćerka pevača Željka Joksimovića, na Instagramu je objavila radosnu vest. Naime, ona je krenula očevim stopama i bavi se muzikom, a sada je objavila i da je završila master. „Odbranila… »
(Foto) ovo je veliki dan za ćerku Željka Joksimovića: Pevač nije ostao imun, pa joj se obratio javno

(Foto) ovo je veliki dan za ćerku Željka Joksimovića: Pevač nije ostao imun, pa joj se obratio javno

Blic pre 5 sati
Ćerka jednog od naših najlepših muških vokala Željka Joksimovića, Mina Joksimović, krenula je tatinim stopama. Mina ne krije da obožava muziku i da će to biti njen životni poziv, te sa ponosom istaknuto na svom Instagram profilu drži u opisu… »
"Čestitam, ljubavi tatina" Željko Joksimović ne krije sreću zbog naslednice, radosne vesti u domu pevačeve prve ćerke

"Čestitam, ljubavi tatina" Željko Joksimović ne krije sreću zbog naslednice, radosne vesti u domu pevačeve prve ćerke

Kurir pre 4 sati
Željko Joksimović ima razlog da se ponosi svojom najstarijom naslednicom Minom. Mina Joksimović je krenula muzičkim stopama kao i tata. Njena nova objava na Instagramu privukla je veliku pažnju javnosti. Mina ne krije da obožava muziku i da je to… »

Vesti dana »