Povezane vesti

„Depresivna sam nekoliko decenija“: Pamela Anderson iznela šok detalje iz privatnog života

„Depresivna sam nekoliko decenija“: Pamela Anderson iznela šok detalje iz privatnog života

Nova pre 2 sata
: Pamela Anderson važila je za seks simbol devedesetih godina, kada je stekla veliku popularnost ulogom u seriji "Čuvari plaže". Glumica se pre nekoliko dana pojavila na Filmskom festivalu u Cirihu, gde je dobila nagradu „Zlatno oko“, a tu priliku… »
"Decenijama sam se borila s depresijom" Dok su svi muškarci uzdisali za njom, Pamela Anderson je proživljavala pakao

"Decenijama sam se borila s depresijom" Dok su svi muškarci uzdisali za njom, Pamela Anderson je proživljavala pakao

Kurir pre 4 sati
Glumica Pamela Anderson otkrila je na filmskom festivalu u Cirihu, gde je njen novi film "The Last Showgirl" dobio Golden Eye Award, da se nekoliko decenija borila s depresijom, prenosi Daily Mail. "Čini mi se kao da sam iz ‘Čuvara plaže‘ otišla… »
Pamela Anderson priznala da je decenijama bila u depresiji: "Sve mi je u magli..."

Pamela Anderson priznala da je decenijama bila u depresiji: "Sve mi je u magli..."

B92 pre 13 sati
Glumica Pamela Anderson otkrila je na filmskom festivalu u Cirihu, gde je njen novi film "The Last Showgirl" dobio nagradu Golden Eye Award, da je imala depresiju nekoliko decenija, "Osećam se kao da sam otišla od Baywatch-a na Brodvej. Ne znam šta se… »

Vesti dana »