Povezane vesti

Treći dan rasprave o zabrani litijuma

Treći dan rasprave o zabrani litijuma

Radio 021 pre 3 sata
Poslanici Skupštine Srbije danas nastavljaju raspravu o predlogu zabrane istraživanja i eksploatacije bora i litijuma. Drugog dana skupštinske rasprave o rudarenju litijuma - ponovo je manje priče o litijumu, a više opomena, optužbi, žalbi na… »
Treći dan rasprave u skupštini: Poslanici nastavljaju rad na temu litijuma

Treći dan rasprave u skupštini: Poslanici nastavljaju rad na temu litijuma

Kurir pre 3 sata
BEOGRAD - Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju raspravu o predlogu zabrane istraživanja i eksploatacije bora i litijuma. Drugog dana skupštinske rasprave o rudarenju litijuma – ponovo manje argumenata o litijumu, više opomena, optužbi, žalbi na… »
Treći dan skupštinske rasprave o rudarenju litijuma

Treći dan skupštinske rasprave o rudarenju litijuma

RTS pre 4 sati
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju raspravu o predlogu zabrane istraživanja i eksploatacije bora i litijuma. Drugog dana skupštinske rasprave o rudarenju litijuma – ponovo manje argumenata o litijumu, više opomena, optužbi, žalbi na povrede… »
Što se tiče moje prošlosti... Ministarka Đedović Handanović o provokacijama opozicije: Jedino što su mogli da mi zamere…

Što se tiče moje prošlosti... Ministarka Đedović Handanović o provokacijama opozicije: Jedino što su mogli da mi zamere…

Blic pre 12 sati
Skupština Srbije završila je rad za danas, a sednica na kojoj se raspravlja o predlogu izmena zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima biće nastavljena sutra u 10 časova. Današnji deo rasprave završen je obraćanjem ministarke rudarstva… »
Poslanica koja je na sebe navukla gnev naprednjaka tokom rasprave o litijumu: Ko je Danijela Nestorović iz Ekološkog ustanka?

Poslanica koja je na sebe navukla gnev naprednjaka tokom rasprave o litijumu: Ko je Danijela Nestorović iz Ekološkog ustanka?

Danas pre 13 sati
„Bez litijuma neće ništa stati. Bez litijuma neće biti nikakve apokalipse, niti bilo kakve nemaštine. Bez litijuma neće biti nemaštine. Sa litijumom nećemo biti okićeni zlatom i parama i moram da naglasim da zaista nije sve u parama“, ocenila… »
Što se tiče moje prošlosti... Ministarka Đedović Handanović o provokacijama opozicije: Jedino što su mogli da mi zamere…

Što se tiče moje prošlosti... Ministarka Đedović Handanović o provokacijama opozicije: Jedino što su mogli da mi zamere…

Blic pre 13 sati
Skupština Srbije završila je rad za danas, a sednica na kojoj se raspravlja o predlogu izmena zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima biće nastavljena sutra u 10 časova. Današnji deo rasprave završen je obraćanjem ministarke rudarstva… »

Vesti dana »