Povezane vesti

Pljačkaši joj stavili pištolj u glavu, a onda krenula krv! Pevačici upali u vilu, potukla se s njima, razbili joj glavu…

Pljačkaši joj stavili pištolj u glavu, a onda krenula krv! Pevačici upali u vilu, potukla se s njima, razbili joj glavu…

Kurir pre 4 sati
Pevačica Branka Sovrlićvaži za jednu od najbogatijih na javnoj sceni, a njena luksuzna nekretnina je bila na meti pljačkaša. Iako pevačica ne voli da priča o ovom nemilom događaju, jednom prilikom se prisetila najtraumatičnijeg momenta. - Ne… »
"Lopovi su me pištoljem udarili u glavu, bila sam sva u krvi": Branka Sovrlić želi da zaboravi jezivu pljačku

"Lopovi su me pištoljem udarili u glavu, bila sam sva u krvi": Branka Sovrlić želi da zaboravi jezivu pljačku

Mondo pre 3 sata
Branka Sovrlić jednom prilikom progovorila je o jezivom iskustvu kada su joj lopovi upali u vilu u Bosni i Hercegovini. Branka Sovrlić važi za jednu od najbogatijih pevačica na domaćoj javnoj sceni, a poznato je i da poseduje nekoliko luksuznih… »
"Pištoljem su me udarili u glavu": Najbogatija folkerka doživela traumu, lopovi joj upali u kuću i napali je: "Imala sam…

"Pištoljem su me udarili u glavu": Najbogatija folkerka doživela traumu, lopovi joj upali u kuću i napali je: "Imala sam…

Blic pre 12 sati
Branka Sovrlić jedna je od najbogatijih pevačica, zbog čega se njena luksuzna vila našla na meti pljačkaša. Branka Sovrlić jednom prilikom progovorila je o traumi koju je doživela kada su joj lopovi upali u kuću i napali je. - Ne volim o tome da… »

Vesti dana »