Povezane vesti

Više od hiljadu puta zvao hitne službe i ćutao na vezi - jer mu to odmara mozak

Više od hiljadu puta zvao hitne službe i ćutao na vezi - jer mu to odmara mozak

Radio 021 pre 24 sata
Japanac Jošifumi Murakami uhapšen je zbog ometanja rada policije u Tokiju jer je navodno više od hiljadu puta pozivao broj za hitne slučajeve i ćutao po uspostavljanju veze. "Takvo pozivanje smiruje moj mozak", izjavio je osumnjičeni Murakami (49)… »
Uhapšen Japanac, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao

Uhapšen Japanac, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao

Politika pre 24 sata
TOKIO - Japanac Jošifumi Murakami uhapšen je zbog ometanja rada policije u Tokiju jer je navodno više od hiljadu puta pozivao broj za hitne slučajeve i ćutao po uspostavljanju veze, saopštila je japanska policija. „Takvo pozivanje smiruje moj… »
Japanac uhapšen zbog čudne navike kojom "smiruje mozak": Policija više od hiljadu puta bila u kontaktu sa njim

Japanac uhapšen zbog čudne navike kojom "smiruje mozak": Policija više od hiljadu puta bila u kontaktu sa njim

Euronews pre 1 dan
Japanac Jošifumi Murakami uhapšen je zbog ometanja rada policije u Tokiju jer je navodno više od hiljadu puta pozivao broj za hitne slučajeve i ćutao po uspostavljanju veze, saopštila je japanska policija. "Takvo pozivanje smiruje moj mozak"… »
Uhapšen Japanac Murakami, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao

Uhapšen Japanac Murakami, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao

Telegraf pre 1 dan
Uhapšen Japanac, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao. Japanac Jošifumi Murakami uhapšen je zbog ometanja rada policije u Tokiju jer je navodno više od hiljadu puta pozivao broj za hitne slučajeve i ćutao po uspostavljanju veze… »
Uhapšen Japanac, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao

Uhapšen Japanac, više od hiljadu puta pozivao broj policije pa ćutao

RTV pre 1 dan
TOKIO - Japanac Jošifumi Murakami uhapšen je zbog ometanja rada policije u Tokiju jer je navodno više od hiljadu puta pozivao broj za hitne slučajeve i ćutao po uspostavljanju veze, saopštila je japanska policija. "Takvo pozivanje smiruje moj… »

Vesti dana »