Povezane vesti

(Video) Darko Lazić stigao u porodilište po ženu i ćerku: U ruci zlatna kolevka za malu Srnu: A evo ko su dve žene koje su…

(Video) Darko Lazić stigao u porodilište po ženu i ćerku: U ruci zlatna kolevka za malu Srnu: A evo ko su dve žene koje su…

Blic pre 1 sat
Darko Lazić i Katarina dobili su ćerku kojoj su dali ime Srna. Darko Lazić stigao je u porodilište kako bi izveo suprugu i bebu. U rukama je nosio kolevku, bakarno zlatne boje, dok su sa njim u bolnicu stigle i Katarinine sestre. Pevač je sinoć… »
Darko Lazić stigao ispred porodilišta u pratnju svastika! Pevač nasmejan došao po svoje devojke, niko ne skida pogled sa…

Darko Lazić stigao ispred porodilišta u pratnju svastika! Pevač nasmejan došao po svoje devojke, niko ne skida pogled sa…

Kurir pre 1 sat
Pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina postali su roditelji devojčice kojoj su dali ime Srna. Katarina se porodila pre tri dana. Darko je za prijatelje i porodicu večeras organizovao slavlje u jednom restoranu u Rumi, blizu svog rodnog… »
Darko Lazić izveo kaću iz porodilišta: Odmah pao poljubac, a izgledom sve oduševila tri dana posle porođaja

Darko Lazić izveo kaću iz porodilišta: Odmah pao poljubac, a izgledom sve oduševila tri dana posle porođaja

Kurir pre 1 sat
Pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina postali su roditelji devojčice kojoj su dali ime Srna. Pevač je danas došao po svoje devojke da ih odvede kući u Brestač, gde je spremio ćerkici sobu. Vidno raspoložen i nasmejan došao je u društvu… »
Darko Lazić progovorio o trećem detetu, pa dao hit odgovor: Liči na mene i jede ko ja

Darko Lazić progovorio o trećem detetu, pa dao hit odgovor: Liči na mene i jede ko ja

Nova pre 3 sata
: Darko Lazić i njegova supruga Katarina za vikend su dobili naslednicu, ćerku Srnu, koja je pevačevo treće dete. Darko već danima slavi rođenje male Srne, te je okupio veliki broj najbližih prijatelja i saradnika, a ne krije da su i dobro… »
"Isti Darko Lazić, samo bez kose": Rođeni brat pevača prisustvovao slavlju, a majka se osamila s izabranikom

"Isti Darko Lazić, samo bez kose": Rođeni brat pevača prisustvovao slavlju, a majka se osamila s izabranikom

Mondo pre 5 sati
Darko Lazić postao je otac devojčine Srne, te je tim povodom organizovao proslavu za najbliže prijatelje, rodbinu i kolege sa estrade. Pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina postali su roditelji devojčice kojoj su dali ime Srna. Katarina se… »
Majka Darka Lazića s dečkom privukla pažnju na slavlju: Osamili se, pa gestovima demantovali glasine o raskidu

Majka Darka Lazića s dečkom privukla pažnju na slavlju: Osamili se, pa gestovima demantovali glasine o raskidu

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Pre tri dana Darko Lazić i njegova supruga Katarina postali su roditelji devojčice Srne, a sinoć, 8. oktobra, pevač je organizovao veliko slavlje u čast dolaska nove članice porodice. Proslava je održana u jednom lokalu, gde je… »
"Od prekjuče nisam spavao, ovo mi je najbolji poklon za rođendan": Darko Lazić dva dana slavi rođenje ćerkice, otkrio kada…

"Od prekjuče nisam spavao, ovo mi je najbolji poklon za rođendan": Darko Lazić dva dana slavi rođenje ćerkice, otkrio kada…

Blic pre 16 sati
Supruga folekra Darka Lazića porodila se pre dva dana i na svet donela ćerkicu kojoj su dali ime Srna. Darko je večeras organizovao veliko slavlje, a pred našim kamerama otkrio je kako se oseća kao i kada će Katarina i beba izaći iz porodilišta. -… »

Vesti dana »