Povezane vesti

Ljajić preuzima Partizan u petak, ali nije sigurno na koji način: Statut pravi problem, ništa još nije jasno!

Ljajić preuzima Partizan u petak, ali nije sigurno na koji način: Statut pravi problem, ništa još nije jasno!

Mondo pre 1 sat
Rasim Ljajić će preuzeti klub, ali u kojoj tačno funkciji? U petak se čeka skupština Fudbalskog kluba Partizan koja bi trebalo da izabere novog predsednika kluba. Videćemo da li će se to i desiti. Za sada "Sportski žurnal" prenosi da je Rasim… »
Vazura i Vučelić za deset godina uvećali dug za 60 miliona evra: Još nije sigurno da će Rasim Ljajić biti novi predsednik…

Vazura i Vučelić za deset godina uvećali dug za 60 miliona evra: Još nije sigurno da će Rasim Ljajić biti novi predsednik…

Danas pre 2 sata
Na zahtev Rasima Ljajića, jedinog kandidata za mesto predsednika Skupštine fudbalskog kluba Partizan, u petak 11. oktobra biće održana već jednom odložena sednica na kojoj će biti izabrano novo rukovodstvo. Ovo staro je u Humskoj boravilo deset… »
Ni sam Rasim Ljajić ništa ne zna oko svoje funkcije u Partizanu

Ni sam Rasim Ljajić ništa ne zna oko svoje funkcije u Partizanu

Sportske.net pre 1 sat
Fudbalski klub Partizan će u petak dobiti novu upravu. Svoje funkcije će na novoj Skupštini prepustiti dosadašnji generalni direktor Miloš Vazura i predsednik Milorad Vučelić. Konkretno, Vučelićevo mesto trebalo bi da zauzme politička figura u… »
Partizan u petak dobija novog predsednika, ili, privremeno rukovodeće telo do izbora

Partizan u petak dobija novog predsednika, ili, privremeno rukovodeće telo do izbora

Sportski žurnal pre 3 sata
Milorad Vučelić zakazao sednicu Skupštine na kojoj će crno-beli definitivno ostati bez aktuelnog rukovodstva. Skupština FK Partizan u petak bi trebalo da izabere novog predsednika, a da li će se to zaista i dogoditi, niko u fudbalskoj Srbiji u ovom… »
Rasim Ljajić od danas u Skupštini: Ko će da bude direktor?

Rasim Ljajić od danas u Skupštini: Ko će da bude direktor?

Sportski žurnal pre 3 sata
- Iskreno, u ovom trenutku ne znam ko bi mogao da bude direktor. Ne znam ni da li ću ja da postanem predsednik, ali, ako bih postao, zaista ne vidim rešenje – rekao nam je juče Ljajić. Da bi bio izabran za predsednika FK Partizan, Rasim Ljajić mora… »

Vesti dana »