Povezane vesti

"Ana Ivanović da nam kaže to!": Seka Aleksić izazvala buru, zapitala se gde je ona pogrešila

"Ana Ivanović da nam kaže to!": Seka Aleksić izazvala buru, zapitala se gde je ona pogrešila

Mondo pre 2 sata
Seka Aleksić veoma je aktivna na društvenim mrežama, gde redovno deli situacije iz privatnog života, a neretko i nasmeje fanove. Pevačica Seka Aleksić neretko na društvenim mrežama iznosi mišljenje o raznim temama, šali se s fanovima, priseća… »
„Gde sam ja pogrešila?“: Seka Aleksić pokrenula lavinu komentara tvitom o Ani Ivanović

„Gde sam ja pogrešila?“: Seka Aleksić pokrenula lavinu komentara tvitom o Ani Ivanović

Nova pre 2 sata
: Seka Aleksić vrlo je aktivna na društvenim mrežama, gde često komunicira sa svojim pratiocima, a neretko ih i nasmeje do suza. Poznato je da se Seka šali na svoj račun, pogotovo kada je reč o njenoj ljubavi prema hrani, a i ovog puta je… »
"Ana Ivanović da nam kaže šta jede i pije, ona je sve lepša": Seka Aleksić pokrenula lavinu komentara, pa poručila: "ja…

"Ana Ivanović da nam kaže šta jede i pije, ona je sve lepša": Seka Aleksić pokrenula lavinu komentara, pa poručila: "ja…

Blic pre 3 sata
Pevačica Seka Aleksić veoma je aktivna na društvenim mrežama gde često i bez zadrške iznosi svoje mišljenje. Tako je sada pevačica, na svom "X" nalogu, pohvalila izgled naše bivše teniserke Ane Ivanović istakavši da ona iz dana u dan izgleda… »

Vesti dana »