Povezane vesti

Laž?

Laž?

B92 pre 2 sata
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Trump u nedavnom intervjuu izneo je tvrdnju da je bio u Gazi i da je tamo "jako teško". Ipak, medijska kuća CNN i listovi Njujork tajms i Vašington post navode da ne postoje javni… »
Tramp: Bio sam u Gazi, američki mediji: Nema dokaza za to

Tramp: Bio sam u Gazi, američki mediji: Nema dokaza za to

NIN pre 2 sata
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Trump u nedavnom intervjuu izneo je tvrdnju da je bio u Gazi i da je tamo "jako teško", ali medijska kuća CNN i listovi Njujork tajms i Vašington post navode da ne postoje javni dokazi… »
Tramp: Bio sam u Gazi; Mediji u SAD: Nema dokaza za to

Tramp: Bio sam u Gazi; Mediji u SAD: Nema dokaza za to

RTV pre 3 sata
VAŠINGTON - Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Trump u nedavnom intervjuu izneo je tvrdnju da je bio u Gazi i da je tamo "jako teško", ali medijska kuća CNN i listovi Njujork tajms i Vašington post navode da ne postoje… »
Tramp tvrdi: Bio sam u Gazi a mediji u Americi da nema dokaza za to

Tramp tvrdi: Bio sam u Gazi a mediji u Americi da nema dokaza za to

Politika pre 3 sata
VAŠINGTON – Bivši predsednik Amerike i republikanski predsednički kandidat Donald Trump u nedavnom intervjuu izneo je tvrdnju da je bio u Gazi i da je tamo „jako teško”. Medijska kuća Si-En-En i listovi „Njujork tajms” i „Vašington… »
Tramp: Bio sam u Gazi; Mediji u SAD: Nema dokaza za to

Tramp: Bio sam u Gazi; Mediji u SAD: Nema dokaza za to

Vesti online pre 3 sata
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp u nedavnom intervjuu izneo je tvrdnju da je bio u Gazi i da je tamo “jako teško”, ali medijska kuća “CNN” i listovi Njujork tajms i Vašington post navode da ne postoje… »

Vesti dana »