Povezane vesti

Biću samo Samardžić: Mnogi ga vide kao naslednika Dušana Tadića, a on je samo svoj

Biću samo Samardžić: Mnogi ga vide kao naslednika Dušana Tadića, a on je samo svoj

Večernje novosti pre 18 minuta
FUDBALSKA reprezentacija Srbije u petak odlazi u Niš, gde će boraviti do meča sa Švajcarskom, koji se dan kasnije, u okviru 3. kola Lige nacija, igra na stadionu "Dubočica" u Leskovcu. Orlovi se u dobroj atmosferi pripremaju u Sportskom centru FSS u… »
Samardžić: Pritisak postoji, ali ja nisam Dušan Tadić (video)

Samardžić: Pritisak postoji, ali ja nisam Dušan Tadić (video)

Politika pre 2 sata
Srbija će 12. oktobra u Leskovcu dočekati selekciju Švajcarske u trećem kolu grupe A4 Lige nacija. Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić izjavio je danas da tim mora da bude na visini zadatka na meču protiv Švajcarske u Ligi nacija, piše… »
Samardžić u Tadićevim kopačkama: "Ja nisam on..."

Samardžić u Tadićevim kopačkama: "Ja nisam on..."

Sportske.net pre 2 sata
Fudbaler reprezentacije Srbije Lazar Samardžić pričao je u opširnom intervjuu za sajt FSS o igrama u klubu, ali i nacionalnom timu. Samardžić je letos pojačao Atalantu iz Udinezea i pruža zadovoljavajuće partije u klubu koji je prošle sezone… »
Samardžić: Ja nisam Dušan Tadić (video)

Samardžić: Ja nisam Dušan Tadić (video)

Sportski žurnal pre 4 sati
Srbija će 12. oktobra u Leskovcu dočekati selekciju Švajcarske u Ligi nacija. Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić izjavio je danas da tim mora da bude na visini zadatka na meču protiv Švajcarske u Ligi nacija. Srbija će 12. oktobra u Leskovcu… »
Samardžić: Moramo da budemo na visini zadatka i da damo svoj maksimum

Samardžić: Moramo da budemo na visini zadatka i da damo svoj maksimum

Vesti online pre 4 sati
Fudbalski reprezentativac Srbije Lazar Samardžić izjavio je danas da njegov tim mora da bude na visini zadatka na meču protiv Švajcarske u Ligi nacija. Fudbaleri Srbije će 12. oktobra u Leskovcu dočekati selekciju Švajcarske u trećem kolu grupe A4… »
Samardžić poručio navijačima: „Pritisak zbog Tadića je prisutan, ali daću sve od sebe!“ (video)

Samardžić poručio navijačima: „Pritisak zbog Tadića je prisutan, ali daću sve od sebe!“ (video)

Hot sport pre 4 sati
Mladi fudbaler Srbije iskreno o izazovu nasleđivanja Dušana Tadića i predstojećem meču protiv Švajcarske! Fudbalska reprezentacija Srbije dočekuje reprezentaciju Švajcarske u Leskovcu 12. oktobra na stadionu „Dubočica“ u okviru trećeg kola… »
Lazar Samardžić iskreno: "Osećam pritisak zbog Tadića" VIDEO

Lazar Samardžić iskreno: "Osećam pritisak zbog Tadića" VIDEO

B92 pre 5 sati
Fudbalska reprezentacija Srbije u Lazaru Samardžiću vidi budućnost, zbog toga je i "ukraden" najboljoj selekciji Nemačke u poslednji čas. Ipak, nikome, pa ni njemu nije lako "uskočiti u kopačke" Dušana Tadića i zameniti bivšeg kapitena koji je… »

Vesti dana »