Povezane vesti

“Patila sam godinama unazad!” Milica Todorović priznala zašto je kuburila sa kilogramima

“Patila sam godinama unazad!” Milica Todorović priznala zašto je kuburila sa kilogramima

Vesti online pre 3 sata
Milica Todorović je rešila da se, posle pauze, vrati na scenu novim pesmama, a kako je istakla, sada je spremna da pokaže novu sebe. Kako je stalno kuburila sa kilograma, sada je to napokon rešila, ali i priznala šta je bio problem. – Ja sam se… »
Milica Todorović smršala 15 KG i prepolovila se: "Na mom jelovniku je bilo prženo, masno i slatko", evo kako je dovela…

Milica Todorović smršala 15 KG i prepolovila se: "Na mom jelovniku je bilo prženo, masno i slatko", evo kako je dovela…

Blic pre 2 sata
Pevačica Milica Todorović izgleda bolje nego ikada. Nakon što je smršala više od 15 kilograma, sa ponosom pokazuje svoje sada izvajano telo. Milica kaže da je do promene u izgledu došlo tek kada je shvatila šta je ono što je muči. - Ja to sve… »
Razne dijete nisu uspele, a onda sam uradila najprostiju stvar: Milica Todorović je ovako izgubila 15 kilograma

Razne dijete nisu uspele, a onda sam uradila najprostiju stvar: Milica Todorović je ovako izgubila 15 kilograma

Story pre 4 sati
Milica Todorović smršala je i izgleda nikad bolje. Promenila je i frizuru, a kaže da je do promene u izgledu došlo tek kada je shvatila šta je ono što je muči. - Ja to sve zovem nova era Milice Todorović, a to podrzumeva sve, kao što vidiš… »
Milica Todorović kuburila s kilogramima! Dijetama samo nabacivala kile, a onda sam uradila najprostiju stvar i smršala 15 KG

Milica Todorović kuburila s kilogramima! Dijetama samo nabacivala kile, a onda sam uradila najprostiju stvar i smršala 15 KG

Kurir pre 3 sata
Milica Todorović smršala je i izgleda nikad bolje. Promenila je i frizuru, a kaže da je do promene u izgledu došlo tek kada je shvatila šta je ono što je muči. - Ja to sve zovem nova era Milice Todorović, a to podrzumeva sve, kao što vidiš. Nisu… »

Vesti dana »