Povezane vesti

"Lukas je završio karijeru kod mene, nikad se neću pomiriti sa njim!" Milica Pavlović brutalno iskrena o bivšem drugu…

"Lukas je završio karijeru kod mene, nikad se neću pomiriti sa njim!" Milica Pavlović brutalno iskrena o bivšem drugu…

Kurir pre 2 sata
Milica Pavlović gostovala je u jednom hrvatskom podkastu i govorila o raznim temama, a posebno je bilo zanimljivo kad se dotakla svog odnosa s kolegom i bivšim prijateljem Acom Lukasom, s kojim je imala i hit duet "Kidaš me", ali i potencijalnog… »
Rekla da je "Lukas kod nje završio karijeru", stigla reakcija: Milica progovorila o svađi, on poručio da je nebitna?

Rekla da je "Lukas kod nje završio karijeru", stigla reakcija: Milica progovorila o svađi, on poručio da je nebitna?

Mondo pre 3 sata
Milica Pavlović je sa Acom Lukasom snimila i duet. Milica Pavlović gostovala je u jednom podkastu u Hrvatskog, gde je govorila o raznim temama, ali se i dotakla odnosa sa kolegom i bivšim prijateljem Acom Lukasom, s kojim je imala i hit duet "Kidaš… »
Milica Pavlović o odnosu sa Acom Lukasom: Završio je karijeru!

Milica Pavlović o odnosu sa Acom Lukasom: Završio je karijeru!

Svet plus pre 11 sati
Milica Pavlović, gostujući u jednom podkastu otvoreno je govorila o svom odnosu, ali i svađi sa kolegom Acom Lukasom. Iako je njihov odnos bio predivan i prijateljski, Milica i Aca ušli su u sukob nakon snimljenog dueta "Kidaš me". Popularna… »
"Završio je karijeru za mene": Milica Pavlović o jako neprijatnom iskustvu s Lukasom i odnosu s Karleušom

"Završio je karijeru za mene": Milica Pavlović o jako neprijatnom iskustvu s Lukasom i odnosu s Karleušom

Mondo pre 16 sati
Milica Pavlović govorila je o prijateljstvu s Jelenom Karleušom, kao i odnosu sa kolegom Acom Lukasom za kog je istakla da je veliki umetnik, ali i poručila da je za nju završio karijeru. Muzička zvezda Milica Pavlović govorila je o prijateljstvima… »

Vesti dana »