Povezane vesti
Sednice skupština Niša i Panteleja u isto vreme, opozicija kaže "namerno"
Južne vesti 09.10.2024
Sednice Skupštine Grada Niša i Gradske opštine Pantelej zakazane su za isti dana i u isto vreme - četvrtak, 10. oktobar u 9 sati. Na jednoj će se odlučivati o budžetu Grada, direktorima preduzeća, a na drugoj će biti reči o planskim dokumentima… »
Formirana Komisija za izbor direktora javnih preduzeća. Opozicija protiv, zbog nedostatka biografija članova
Gradski portal 018 09.10.2024
Sednica Odbora za imenovanje održana je rano ujutro, jer je morala biti održana 24 časa pre sednice Skupštine, koja počinje sutra u 9 sati. Izglasano je formiranje Komisije za izbor direktora javnih preduzeća, a opozicija je glasala protiv, jer, kako… »
Hitno formirana Komisija za izbor direktora javnih preduzeća u Nišu
Južne vesti 09.10.2024
Predlog Odborničke grupe oko SNS-a da se obrazuje Komisija za sprovođenje konkursa za izbor direktora javnih preduzeća, koji je stigao 5 minuta pre početka konstitutivne sednice Odbora za imenovanje, usvojen je sa 4:2. Odbornica u Skupštini Grada Ana… »
Formirana komisija za izbor direktora javnih preduzeća. Članovi izabrani bez detaljnih biografija
Glas juga 09.10.2024
„Sednica je protekla u demokratskom duhu, uz uvažavanje konstruktivnih predloga opozicije. Formiranjem ove komisije, stvorili smo uslove da preduzeća u Gradu Nišu, kao i obrazovne ustanove, nesmetano funkcionišu”, rekao je Lazarević. Lazarević je takođe… »
Vesti dana »
Dačić: U najboljem interesu Srbije je da se nastavi saradnja SPS sa SNS i Vučićem
Radio 021 pre 43 minutajoš 36 povezanih
Najpoznatija srpska planina zavejana snegom! Nakon ovog snimka nema dileme - zima nam se konačno vratila
Telegraf pre 58 minutajoš 21 povezana
Kiša, hladan vetar i sneg: Danas oblačno uz osetan pad temperature
N1 Info pre 2 satajoš 24 povezane
Macut: Razmišljam o rekonstrukciji vlade, neki ministri se pojavljuju samo na Instagramu
Beta pre 29 minutajoš 18 povezanih




