Povezane vesti

"Nikad nisam krio da sam Albanac": Odbili ga kada je hteo da kupi stan u Borči, Bekić plakao kao kiša

"Nikad nisam krio da sam Albanac": Odbili ga kada je hteo da kupi stan u Borči, Bekić plakao kao kiša

Mondo pre 3 sata
Pevač Beki Bekić uvek je otvoreno govorio o svom poreklu, a jednom prilikom je ispričao i kako je dobio "odbijenicu" kada je hteo da kupi stan u Borči. Pevač Beki Bekić i njegova supruga Nada svoju dugogodišnju ljubav i porodične odnose čuvaju… »
"Samo nam je rekla: Sutra budite tu, udajem se" Našem pevaču ćerka saopštila da staje na ludi kamen dan pred svadbu…

"Samo nam je rekla: Sutra budite tu, udajem se" Našem pevaču ćerka saopštila da staje na ludi kamen dan pred svadbu…

Blic pre 5 sati
Pevač Beki Bekić i njegova supruga Nada svoju dugogodišnju ljubav i porodične odnose čuvaju daleko od očiju javnosti, toliko da njihovu ćerku Emiliju, koja je sada već odrasla, mediji nikada nisu videli. Pevač je svojevremeno otkrio da je samo… »
"Nikad nisam krio da sam Albanac, ali sam uvek isticao da sam poreklom iz Crne Gore. To kad sam čuo plakao sam kao dete"…

"Nikad nisam krio da sam Albanac, ali sam uvek isticao da sam poreklom iz Crne Gore. To kad sam čuo plakao sam kao dete"…

Blic pre 7 sati
Pevač Beki Bekić (62) svojevremeno je nailazio na probleme i to zato što je poreklom Albanac. Naime, davne 1991. godine Beki Bekić je imao problem prilikom kupovine stana u Beogradu, a svoje neprijatno iskustvo je ispričao za tadašnji časopis… »

Vesti dana »