Povezane vesti

Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa: Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu trenutno, ljudi…

Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa: Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu trenutno, ljudi…

RINA pre 4 sati
Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa: Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu trenutno, ljudi beže na sigurno jer razorno nevreme preti da uništi sve (FOTO) Florida - Nezapamćena apokalipsa pogodila je područje Floride… »
Stefan Srbljanović iz Priboja usred uragana na Floridi

Stefan Srbljanović iz Priboja usred uragana na Floridi

PP media pre 3 sata
Priboj/Florida – Nezapamćena apokalipsa pogodila je područje Floride, a sam državni vrh pozvao je sve građane da se evakuišu. U centru katastrofe, nalazi se i Stefan Srbljanović iz Priboja, doktorand političkih nauka koji je na istraživačkom… »
Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu: Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa

Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu: Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Nezapamćena apokalipsa pogodila je područje Floride, a sam državni vrh pozvao je sve građane da se evakuišu. U centru katastrofe, nalazi se i Stefan Srbljanović iz Priboja, doktorand političkih nauka koji je na istraživačkom radu… »

Vesti dana »