Povezane vesti

Nastradala ćerka Čonte iz Pekinške patke

Nastradala ćerka Čonte iz Pekinške patke

Radio 021 pre 2 sata
Ćerka Nebojše Čonkića Čonte, nekadašnjeg frontmena poznatog novosadskog pank benda "Pekinška patka" Angelina Čonkić (25) stradala je u saobraćajnoj nesreći u Torontu. Ona će u narednim danima biti sahranjena na Gradskom groblju u Novom Sadu… »
"Sudili smo se četiri godine": Rokeru ćerka poginula u Kanadi, a pre nekoliko godina je doživeo veliku izdaju: "Moj bivši…

"Sudili smo se četiri godine": Rokeru ćerka poginula u Kanadi, a pre nekoliko godina je doživeo veliku izdaju: "Moj bivši…

Blic pre 3 sata
Legendarnom rokeru Nebojši Čonkiću Čonti preminula je ćerka Angelina (25) u saobraćajnoj nezgodi u Kanadi. Čonta sa porodicom živi u Kanadi od 1994. godine, a na našim prostorima proslavio se kao član benda "Pekinška patka" koja je stekla… »
"Moj bivši drug je preoteo naziv benda": Evo zašto Čonta ne može da nastupa pod imenom "Pekinška patka"

"Moj bivši drug je preoteo naziv benda": Evo zašto Čonta ne može da nastupa pod imenom "Pekinška patka"

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Legendarnom rokeru, odnosno pankeru Nebojši Čonkiću Čonti preminula je ćerka Angelina (25). Ona je preminula od posledica saobraćajne nesreće u Kanadi, u kojoj porodica živi od 1994. godine kada je Nebojša emigrirao. "Pekinška… »
Poginula ćerka novosadskog muzičara

Poginula ćerka novosadskog muzičara

Moj Novi Sad pre 4 sati
Od posledica saobraćajne nesreće u Torontu u Kanadi umrla je Angelina Čonkić (25), ćerka Nebojše Čonkića Čonte, nekadašnjeg frontmena poznatog novosadskog pank benda "Pekinška patka", prenose mediji. Angelina će u narednim danima biti… »
Umrla ćerka poznatog srpskog rokera: Imala je samo 25 godina

Umrla ćerka poznatog srpskog rokera: Imala je samo 25 godina

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Od posledica saobraćajne nesreće, u Torontu, u Kanadi umrla je Angelina Čonkić (25), ćerka Nebojše Čonkića Čonte, nekadašnjeg frontmena poznatog novosadskog pank benda “ Pekinška patka”. Angelina će u narednim danima biti… »
"Ona je naša mezimica": Evo ko je srpski roker kome je ćerka poginula u Kanadi, a ovako je govorio o njoj

"Ona je naša mezimica": Evo ko je srpski roker kome je ćerka poginula u Kanadi, a ovako je govorio o njoj

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Od posledica saobraćajne nesreće u Torontu u Kanadi umrla je Angelina Čonkić (25), ćerka Nebojše Čonkića Čonte, nekadašnjeg frontmena poznatog novosadskog pank benda “Pekinška patka”. Angelina će u narednim danima biti… »

Vesti dana »