Povezane vesti

Vučić se javio sa obale mora u Dubrovniku: "u subotu sam dao sebi slobodno popodne, Vukana vodim u Leskovac na utakmicu…

Vučić se javio sa obale mora u Dubrovniku: "u subotu sam dao sebi slobodno popodne, Vukana vodim u Leskovac na utakmicu…

Blic pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić učestvuje na Samitu Ukrajina - Jugoistočna Evropa, koji se održava u Dubrovniku. On se sada oglasio na svom Instagram nalogu baš iz ovog grada. Aleksandar Vučić je objavio video-snimak kako gleda u… »
Vučić: Srbija ostala čvrsto na slobodarskom putu, brine o svojim građanima i ekonomiji (VIDEO)

Vučić: Srbija ostala čvrsto na slobodarskom putu, brine o svojim građanima i ekonomiji (VIDEO)

Euronews pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Instagram nakon učešća na samitu Ukrajina-jugoistočna Evropa u Dubrovniku, rekavši da je u prethodnom periodu održano mnogo teških sastanaka, ali da je Srbija ostala čvrsto na… »
U subotu sam sebi dao slobodno popodne, vukana vodim na utakmicu Vučić se obratio sa obale mora i najavio važne predstojeće…

U subotu sam sebi dao slobodno popodne, vukana vodim na utakmicu Vučić se obratio sa obale mora i najavio važne predstojeće…

Kurir pre 4 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić javio se sa obale more iz Dubrovnika, gde učestvuje na Samitu Ukrajina - Jugoistočna Evropa. - U subotu sam sebi dao slobodno popodne. Vukana vodim u Leskovac na utakmicu Srbija - Švajcarska i pozivam sve… »
Vučić: "U subotu vodim Vukana na utakmicu Srbija - Švajcarska. Napred, Srbijo" VIDEO

Vučić: "U subotu vodim Vukana na utakmicu Srbija - Švajcarska. Napred, Srbijo" VIDEO

B92 pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video sa primorja na svom Instagram nalogu, i napisao da je u subotu dao sebi slobodno popodne koje će provesti sa sinom Vukanom. "U subotu sam sebi dao slobodno popodne. Vukana vodim u Leskovac na utakmicu… »

Vesti dana »