Povezane vesti

Penzionisao se bivši fudbaler Partizana: Osvojio je 23 trofeja i odlučio da okači kopačke o klin! (foto)

Penzionisao se bivši fudbaler Partizana: Osvojio je 23 trofeja i odlučio da okači kopačke o klin! (foto)

Hot sport pre 3 sata
Čak 13 trofeja u dresu Benfike! Ljubomir Fejsa, bivši fudbaler Partizana i reprezentacije Srbije, objavio je da je sa 36 godina odlučio da završi svoju bogatu igračku karijeru. Fejsa je u crno-belom dresu nastupao je dva puta i osvojio tri titule i… »
Fejsa okončao karijeru: Završavam sa 23 titule, nije loše

Fejsa okončao karijeru: Završavam sa 23 titule, nije loše

Sportski žurnal pre 3 sata
Hajduk, Partizan, Olimpiakos, Al Ahli i moja najvoljenija Benfika i reprezentacija Srbije će mi zauvek ostati u srcu. Ljubomir Fejsa se u 36. godini oprostio od profesionalnog bavljenja fudbalom. „Dugo sam čekao da ovo postavim, objavim. Teško mi je… »
Bivši reprezentativac Srbije rešio da se penzioniše

Bivši reprezentativac Srbije rešio da se penzioniše

Sport klub pre 3 sata
Nekadašnji fudbaler Partizana Ljubomir Fejsa, kao i reprezentacije Srbije, odlučio je da završi igračku karijeru. Fejsa je za crno-bele igrao u dva navrata, osvojio je tri titule i dva kupa, dok je najveće fudbalske uspehe ostvario u dresu Benfike… »
Bivši reprezentativac Srbije završio karijeru sa 23 titule

Bivši reprezentativac Srbije završio karijeru sa 23 titule

B92 pre 3 sata
Ljubomir Fejsa, nekadašnji član "A" reprezentacije Srbije, odlučio je da završi karijeru u 37. godini života. Fejsa je tokom karijere igrao za Hajduk iz Kule, Partizan u dva navrata, Olimpijakos, Benfiku sa kojom je proveo najbolje igračke dane… »

Vesti dana »