Povezane vesti

Uzeo 25.000 € za samo jednu pesmu: Folker koji živi u zlatnoj kući na privatnoj proslavi zaradio ozbiljnu lovu

Uzeo 25.000 € za samo jednu pesmu: Folker koji živi u zlatnoj kući na privatnoj proslavi zaradio ozbiljnu lovu

Mondo pre 3 sata
Ljuba Aličić otvoreno je progovorio o najvećem bakšišu koji je u životu dobio. Legenda narodne muzike, Ljuba Aličić, koji godinama živi u " zlatnoj kući u Šapcu", poznat je kao "kralj bakšisa", zahvaljujući svojoj izuzetnoj sposobnosti da… »
Za jednu pesmu uzeo 25.000 €! Naš folker na privatnoj proslavi zaradio ozbiljne pare: To je najveći bakšiš koji sam u…

Za jednu pesmu uzeo 25.000 €! Naš folker na privatnoj proslavi zaradio ozbiljne pare: To je najveći bakšiš koji sam u…

Kurir pre 4 sati
Legenda narodne muzike, pevač Ljuba Aličić poznat je kao „kralj bakšisa“, zahvaljujući svojoj izuzetnoj sposobnosti da osvoji publiku i stekne velik broj obožavalaca. Nedavno je otkriveno koliki je bio najveći bakšiš koji je dobio tokom svoje… »
Za jednu pesmu uzeo: 25.000 evra Naš folker na privatnom veselju zaradio pravo bogatstvo: "To je najveći bakšiš koji sam u…

Za jednu pesmu uzeo: 25.000 evra Naš folker na privatnom veselju zaradio pravo bogatstvo: "To je najveći bakšiš koji sam u…

Blic pre 16 sati
Poznato je da pevači na privatnim veseljima sem ugovorenog honorara uzmu i pozamašne sume bakšiša, a folker Ljuba Aličić na jednoj proslavi uzeo je čak 25.000 evra. Ljuba je otkrio da je pevao pesmu "Njen oproštaj", a za samo tu numeru dobio je… »

Vesti dana »