Povezane vesti

„Bila sam usamljena i Dušku sam htela da se osvetim sa tim monstrumom“: Karleuša progovorila o razvodu i aferi sa…

„Bila sam usamljena i Dušku sam htela da se osvetim sa tim monstrumom“: Karleuša progovorila o razvodu i aferi sa…

Nova pre 57 minuta
: Jelena Karleuša gostovala je u jednom makedonskom podkastu, gde je između ostalog, govorila o razvodu od Duška Tošića, ali i o aferi sa Ognjenom Vranješom, koga je nazvala "monstrumom". Jelena Karleuša ovih dana boravi u Severnoj Makedoniji, gde… »
Karleuša plače pred kamerama: Ušao u studio i s nekoliko reči je potpuno slomio, nije mogla da zaustavi suze

Karleuša plače pred kamerama: Ušao u studio i s nekoliko reči je potpuno slomio, nije mogla da zaustavi suze

Mondo pre 1 sat
Jelena Karleuša se rasplakala kad ju je prijatelj i kolega iznenadio u studiju, a zatim progovorio o njenoj pokojnoj majci Divni. Pevačica Jelena Karleuša koja ovih dana boravi u Severnoj Makedoniji, gde će 19. oktobra održati veliki solistički… »
Ove reči su potpuno slomile Karleušu: Zaplakala u emisiji kada je čula…

Ove reči su potpuno slomile Karleušu: Zaplakala u emisiji kada je čula…

Svet & Skandal pre 32 minuta
Jelena Karleuša i Boki 13 govorili od Divni i plakali Pop diva Jelena Karleuša gostovala je u podkastu kod Stefana Lazarova u kojoj je govorila o brojnim stvarima iz svog života, a u jednom trenutku pustila je i suze. Do toga ju je doveo Boki 13, koji… »
Jelena Karleuša plakala pred kamerama: Ova osoba je dovela do suza! (FOTO)

Jelena Karleuša plakala pred kamerama: Ova osoba je dovela do suza! (FOTO)

Svet plus pre 1 sat
Pevačica Jelena Karleuša trenutno boravi u Severnoj Makedoniji, gde gostuje u emisiji kod poznatog voditelja Stefana Lazarova. Program se prenosio uživo na YouTube-u, a Jelena je doživela iznenađenje koje nije očekivala. Tokom emisije, Lazarov je… »
Jelena Karleuša pred kamerama plače i grca u suzama: Jk prvi put u ovom izdanju javno, reči koje su je potpuno slomile...

Jelena Karleuša pred kamerama plače i grca u suzama: Jk prvi put u ovom izdanju javno, reči koje su je potpuno slomile...

Kurir pre 1 sat
Jelena Karleuša poznata po britkom jeziku i iskrenosti, ovoga puta pokazala je svoju najnežniju i krhku stranu. Gostovala je u podkastu kod Stefana Lazarova i ogolila dušu. Pop diva je govorila o svom uspehu, razvodu, a onda je ušetao gost… »
"Bila sam usamljena i Dušku sam htela da se osvetim sa tim monstrumom!" jk otkrila nove detalje kraha braka i šok afere sa…

"Bila sam usamljena i Dušku sam htela da se osvetim sa tim monstrumom!" jk otkrila nove detalje kraha braka i šok afere sa…

Kurir pre 2 sata
Jelena Karleuša ovih dana boravi u Severnoj Makedoniji, gde će 19. oktobra održati veliki solistički koncert u Skoplju. Pop zvezda gostovala je i u jednom podkastu, gde je između ostalog, govorila o razvodu od Duška Tošića, ali i o aferi sa… »
"Htela sam osvetu, a on me ucenjivao snimkom": Karleuša o aferi s fudbalerom i krahu braka s Duškom Tošićem

"Htela sam osvetu, a on me ucenjivao snimkom": Karleuša o aferi s fudbalerom i krahu braka s Duškom Tošićem

Mondo pre 3 sata
Jelena Karleuša još jednom je javno progovodila o aferi sa Ognjenom Vranješom, bivšem suprugu Dušku Tošiću, ali i priznala da je zaljubljena. Jelena Karleuša, koja je napravila pravi šou gostovanjem kod Bake Praseta i o čemu se danima pričalo… »

Vesti dana »