Povezane vesti

"Zbog njega sam počeo da igram tenis!" Jakub Menšik se poklonio idolu, ali ima da gori u četvrtfinalu

"Zbog njega sam počeo da igram tenis!" Jakub Menšik se poklonio idolu, ali ima da gori u četvrtfinalu

Večernje novosti pre 3 sata
Jakub Menšik će u četvrtfinalu mastersa u Šangaju biti pravi izazov za Novaka Đokovića. Mladi Čeh je više puta trenirao sa najboljim teniserom na svetu, ali još uvek nisu odigrali zvaničan meč. FOTO: AP/Tanjug - Više sam nego uzbuđen… »
"Meč sa Novakom? Uzbuđen je blaga reč"

"Meč sa Novakom? Uzbuđen je blaga reč"

B92 pre 3 sata
Jakub Menšik i Tomaš Mahač su pokazali ovih dana u Šangaju da češki tenis ima lepu budućnost. Oba tenisera su u četvrtfinalu pretposlednjeg mastersa u sezoni, s tim što će Mahač igrati protiv Karlosa Alkarasa, a Menšik protiv Novaka… »
Mahač: Imam šansu protiv Alkarasa

Mahač: Imam šansu protiv Alkarasa

Sport klub pre 4 sati
Izgleda da ponovo dolazi vreme češkog tenisa. Zemlja koja je imala jednog od najvećih velikana u istoriji – Ivana Lendla – dugo nije mogla da se pohvali grupom mladih i talentovanih asova. Sada opet može. U Šangaju će se dvojica njih boriti za… »
Veliki značaj Srba za Menšikov napredak

Veliki značaj Srba za Menšikov napredak

Sport klub pre 5 sati
Kada je zimus u Dohi, kao grom iz vedra neba, stigao do finala, Jakub Menšik nijednog trenutka nije krio koliko mu je Novak Đoković pomogao u karijeri. Samo pola godine kasnije baš protiv njega će igrati za jedan od najvećih uspeha – plasman u… »

Vesti dana »