Povezane vesti
Dodik: Agresija na 13 opština Zapadne Krajine bio je planiran nastavak ustaške ideje
Politika 10.10.2024
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da je agresija na 13 zapadnokrajiških opština u kojoj su pripadnici hrvatskih oružanih snaga i takozvane Armije BiH počinili stravičan zločin nad 2.214 srpskih civila i vojnika… »
Godišnjica agresije na 13 opština Republike Srpske u Mrkonjić Gradu
Politika 10.10.2024
MRKONjIĆ GRAD – U Mrkonjić Gradu danas će biti služen parastos za 2.214 srpskih civila i vojnika koje su pre 29 godina ubili pripadnici Oružanih snaga Hrvatske i takozvane Armije BiH u agresiji na 13 zapadnokrajiških opština, kada je 120.000 Srba… »
Godišnjica agresije na 13 opština Republike Srpske u Mrkonjić Gradu
RTV 10.10.2024
MRKONJIĆ GRAD - U Mrkonjić Gradu danas će biti služen parastos za 2.214 srpskih civila i vojnika koje su pre 29 godina ubili pripadnici Oružanih snaga Hrvatske i takozvane Armije BiH u agresiji na 13 zapadnokrajiških opština, kada je 120.000 Srba… »
Vesti dana »

Pregovori studenata i Univerziteta ponovo bez dogovora, razgovori se nastavljaju
Serbian News Media pre 2 satajoš 16 povezanih

Napad u kojem je pogođeno 40 ruskih bombardera planiran godinu i po dana
RTV pre 33 minutajoš 39 povezanih

Odbor za ljudska prava nije zasedao četiri godine: Danas usvojio tri izveštaja Zaštitnika građana
Radio 021 pre 3 satajoš 17 povezanih