Povezane vesti

Iz minuta u minut! Druga sednica Skupštine Grada Niša

Iz minuta u minut! Druga sednica Skupštine Grada Niša

Niške vesti pre 23 minuta
12:00 Policija stigla u Skupštinu grada. Predsednik Skupštine Igor Novaković prvo najavio podnošenje krivične prijave, pa rekao da odustaje ako se ovako nešto ne ponovi. 11:05 Stigla policija u Skupštinu, povodom balona sa slikom predsednika koji… »
Novaković: Moju sliku nose kao ikonu

Novaković: Moju sliku nose kao ikonu

Niške vesti pre 35 minuta
„Seo sam na mesto broj 1 u SG Niša, što su pozdravili i aktivisti “kreni promeni”. Moju sliku nose kao ikonu. Podžaćemo njihove inicijative“, napisao je na društvenim mrežama Igor Novaković, predsednik Skupštine grada. Ranije na sednici… »
Zapisnik sa prethodne sednice izazvao buran početak sednice Skupštine grada

Zapisnik sa prethodne sednice izazvao buran početak sednice Skupštine grada

Glas juga pre 3 sata
Osnovna primedba opozicije je da zapisnik koji su aplodovali sa skupštinskog sajta ne odražava pravu sliku konstitutivne sednice. Predsednik Skupštine Igor Novaković je odgovorio da se zapisnik u štampanom obliku ne dostavlja poslednjih 12 godina… »
Danas se održava druga sednica Skupštine Grada Niša, na dnevnom redu rebalans budžeta

Danas se održava druga sednica Skupštine Grada Niša, na dnevnom redu rebalans budžeta

Gradski portal 018 pre 4 sati
Druga sednica u novom sazivu Skupštine grada Niša biće održana danas, 10. oktobra, od 9 sati, sa čak 28 tačaka dnevnog reda. Na sednici će, kako je ranije najavljeno, biti razmatrani ključni projekti za razvoj grada, uključujući planove za… »

Vesti dana »