Povezane vesti

„Nisu precizirali gde idu i nisam videla da li su poneli nešto sa sobom“: Na suđenju Marjanoviću svedočile Jelenina…

„Nisu precizirali gde idu i nisam videla da li su poneli nešto sa sobom“: Na suđenju Marjanoviću svedočile Jelenina…

Nova pre 1 sat
: Suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene Marjanović nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu saslušanjem dva svedoka - kume Marjanovića Vere Vukomanović i Jelenine sestre od tetke Teodore Krsmanović. Jelenina tetka Ljubica… »
"Poslala mi je samo ovu fotografiju": Sestra ubijene Jelene otkrila u kakvim je odnosima sa Zoranom Marjanovićem

"Poslala mi je samo ovu fotografiju": Sestra ubijene Jelene otkrila u kakvim je odnosima sa Zoranom Marjanovićem

Mondo pre 1 sat
Suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene Marjanović nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu saslušanjem dva svedoka - kume Marjanovića Vere Vukomanović i Jelenine sestre od tetke Teodore Krsmanović. Jelenina tetka, Ljubica… »
„Pričala sam sa Jelenom na dan ubistva“: Kuma Zorana Marjanovića svedočila na suđenju za ubistvo pevačice

„Pričala sam sa Jelenom na dan ubistva“: Kuma Zorana Marjanovića svedočila na suđenju za ubistvo pevačice

Nova pre 3 sata
: U Višem sudu u Beogradu danas je svedočila kuma Zorana Marjanovića, optuženog za ubistvo svoje supruge Jelene Marjanović 2. aprila 2016. godine. Vera Vukomanović je ostala pri ranije datom iskazu, dok je na pitanja sudije rekla da je na dan… »
"Pričala sam sa Jelenom na dan ubistva": Kuma Zorana Marjanovića svedočila na suđenju za ubistvo pevačice, a evo šta je…

"Pričala sam sa Jelenom na dan ubistva": Kuma Zorana Marjanovića svedočila na suđenju za ubistvo pevačice, a evo šta je…

Blic pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočila kuma Zorana Marjanovića, optuženog za ubistvo svoje supruge Jelene Marjanović 2. aprila 2016. godine. Vera Vukomanović je ostala pri ranije datom iskazu, dok je na pitanja sudije rekla da je na dan ubistva… »
Kuma vera svedočila u palati pravde: Evo šta je danas sve ispričala o odnosu Zorana Marjanovića i ubijene Jelene, tetka…

Kuma vera svedočila u palati pravde: Evo šta je danas sve ispričala o odnosu Zorana Marjanovića i ubijene Jelene, tetka…

Kurir pre 2 sata
BEOGRAD - Zoranu Marjanoviću danas je pred Višim sudom u Beogradu nastavljeno suđenje za ubistvo supruge, pevačice Jelene Marjanović 2. aprila 2016. Sudsko veće je za danas kao svedoke pozvalo kumu porodice Marjanović, Veru Vukomanović koja je… »
"U kakvim ste odnosima sada sa Zoranom" Šta je Teodora, sestra ubijene Jelene, odgovorila! Pred sudnicom stajala s…

"U kakvim ste odnosima sada sa Zoranom" Šta je Teodora, sestra ubijene Jelene, odgovorila! Pred sudnicom stajala s…

Kurir pre 2 sata
BEOGRAD - Jelenina tetka Ljubica Marković, koja je danas u Palati pravde trebalo da svedoči na suđenju Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene Marjanović 2. aprila 2016, nije se pojavila u sudu. Međutim došla je Jelenina sestra Teodora… »
Ovako su danas svedočile Jelenina sestra i kuma Marjanovića: Pričale o kobnom danu, ali i o odnosu sa Zoranom

Ovako su danas svedočile Jelenina sestra i kuma Marjanovića: Pričale o kobnom danu, ali i o odnosu sa Zoranom

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene Marjanović nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu saslušanjem dva svedoka - kume Marjanovića Vere Vukomanović i Jelenine sestre od tetke Teodore Krsmanović. Jelenina tetka… »
Zoran Marjanović stigao u sud: Tu je i Jelenina sestra

Zoran Marjanović stigao u sud: Tu je i Jelenina sestra

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Zoran Marjanović stigao je, u pratnji advokata u Viši sud u Beogradu, gde se danas nastavlja suđenje za ubistvo njegove supruge Jelene Marjanović 2. aprila 2016. godine u Borči. Sa Marjanovićem je u sud došla i kuma njegove… »
Danas se nastavlja suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene: Pozvana tri svedoka

Danas se nastavlja suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene: Pozvana tri svedoka

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene Marjanović na nasipu u Borči 2016. godine biće nastavljeno danas u Višem sudu u Beogradu. Na današnjem suđenju trebalo bi da svedoče kuma Marjanovića Vera Vukomanović, tetka… »

Vesti dana »