Povezane vesti

Srpski reprezentativac se oprostio od tragično preminulog saigrača: „Moj voljeni druže…“

Srpski reprezentativac se oprostio od tragično preminulog saigrača: „Moj voljeni druže…“

Hot sport pre 3 sata
Zaista teški momenti u Atini U sredu u Atini pronađen je mrtav bivši reprezentativac Grčke, Džordž Baldok, koji se utopio u bazenu pod dejstvom alkohola. Putem Instagrama od njega se oprostio Filip Mladenović, reprezentativac Srbije. Објава… »
Slaviša Jokanović se oprostio od svog igrača: "Zaista sam šokiran i tužan"

Slaviša Jokanović se oprostio od svog igrača: "Zaista sam šokiran i tužan"

Mondo pre 4 sati
Srpski trener Slaviša Jokanović se oprostio od prerano preminulog Džordža Boldoka. Fudbaler Panatinaikosa Džordž Boldok preminuo je u 32. godini. Njegovo telo pronađeno je u sredu uveče na dnu bazena u kući koju je iznajmljivao dok je živeo u… »
Mladenović se oprostio od utopljenog saigrača: "Voljeni druže..."

Mladenović se oprostio od utopljenog saigrača: "Voljeni druže..."

B92 pre 3 sata
Velika tragedija pogodila je grčki fudbal i sport u celini, pošto je u sredu pronađen mrtav bivši reprezentativac te zemlje, Džordž Baldok. Englez sa grčkim pasošem je pronađen na dnu bazena svoje kuće u predgrađu Atine, u alkoholisanom stanju… »
"Voljeni druže...": Povremeni reprezentativac Srbije se oprostio od preminulog saigrača iz Panatinaikosa

"Voljeni druže...": Povremeni reprezentativac Srbije se oprostio od preminulog saigrača iz Panatinaikosa

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Velika tragedija je zadesila grčki fudbal, pošto je fudbaler Panatinaikosa Džordž Baldok pronađen mrtav u svojoj kući u Atini. Tragedija je obavila ovaj grad i ovaj klub, dok se oglasio i povremeni srpski reprezentativac Filip… »
Bivši srpski reprezentativac se potresnom porukom oprostio od preminulog igrača Panatinaikosa

Bivši srpski reprezentativac se potresnom porukom oprostio od preminulog igrača Panatinaikosa

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Nekadašnji srpski reprezentativac Filip Đuričić potresnim rečima se oprostio od preminulog fudbalera Panatinaikosa Džordža Baldoka, koji je tragično izgubio život u sredu veče! Baldok je, kao što je poznato, pronađen u svojoj… »
Oglasio se i Filip Đuričić: Bivši reprezentativac Srbije se oprostio od saigrača

Oglasio se i Filip Đuričić: Bivši reprezentativac Srbije se oprostio od saigrača

Mondo pre 11 sati
Srpski reprezentativac Filip Đuričić se oprostio od prerano preminulog saigrača iz Panatinaikosa. Svet je potresla vest o iznenadnoj smrtiDžordža Boldoka (31) koji je pronađen mrtav u sredu uveče u bazenu u iznajmljenoj kući u kojoj je živeo u… »

Vesti dana »