Povezane vesti

Tramvaj se zakucao u automobil: Saobraćajna nesreća u centru Beograda (foto)

Tramvaj se zakucao u automobil: Saobraćajna nesreća u centru Beograda (foto)

Kurir pre 2 sata
Saobraćajna nesreća dogodila se kod Pravnog fakulteta u Beogradu, kada je jedan tramvaj udario u automobil koji je u tom trenutku skretao. Kako se vidi na objavljenom na Instagram stranici "moj_beo_grad_", automobil je udaren u bok. Zbog nesreće su… »
Težak sudar u centru Beograda! Tramvaj se zakucao u automobil, vozilo smrskano (Foto)

Težak sudar u centru Beograda! Tramvaj se zakucao u automobil, vozilo smrskano (Foto)

Mondo pre 3 sata
U centru Beograda dogodio se sudar tramvaja i automobila. Danas se kod Pravnog fakulteta u centru Beograda dogodila teška saobraćajna nesreća kada se dogodio sudar tramvaja i automobila. Kako se vidi na snimku sa "Instagram" profila "Moj_Beo_Grad"… »
Težak sudar u centru grada: Tramvaj zakucan u automobil, deo vozila zgužvan (video)

Težak sudar u centru grada: Tramvaj zakucan u automobil, deo vozila zgužvan (video)

Blic pre 4 sati
Danas je kod Pravnog fakulteta u Beogradu došlo do saobraćajne nesreće, kada su se sudarili automobil i tramvaj. Kako se vidi na snimku objavljenom na Instagram stranici moj_beo_grad, tramvaj se "zakucao" u automobil. Deo automobila je zgužvan i… »

Vesti dana »