Povezane vesti
Preminula udovica Roberta F. Kenedija – iza sebe ostavila devetoro dece
N1 Info 10.10.2024
Etel Kenedi, dugogodišnja aktivistkinja za ljudska prava koja je doživela niz ličnih tragedija, uključujući atentat na supruga Roberta F. Kenedija i preranu smrt dvoje od 11 dece, umrla je u četvrtak u 96. godini, objavio je unuk Džozef Kenedi Treći. „Sa… »
Preminula Etel Kenedi, udovica američkog senatora Roberta F. Kenedija
Euronews 10.10.2024
Američka aktivistkinja za ljudska prava i udovica pokojnog njujorškog senatora Roberta F. Kenedija, Etel Kenedi, preminula je danas u 97. godini, saopštio je njen unuk Džo Kenedi III u objavi na društvenim mrežama. ''Sa puno ljubavi objavljujemo smrt… »
Umrla udovica Roberta kenedija: Porodica se oprašta od nje: "Iza sebe je ostavila 9 dece, 34 unuka i 24 praunučića"
Blic 10.10.2024
Etel Kenedi, udovica Roberta F. Kenedija, umrla je u 96. godini. Njen unuk, Džozef Kenedi III, potvrdio je ovu vest na društvenoj mreži "X". "S srcima punim ljubavi objavljujemo smrt naše neverovatne bake, Etel Kenedi. Umrla je jutros od komplikacija… »
Umrla glava čuvene porodice Kenedi
Telegraf 10.10.2024
Preporučujemo. Udovica Roberta F. Kenedija pretrpela je moždani udar prošle nedelje i bila je na lečenju u bolnici gde je preminula, rekao je njen unuk, bivši kongresmen Džo Kenedi III. Etel Kenedi, koja je izgubila muža Roberta F. Kenedija i zeta… »
Vesti dana »
FOTO Poznata prva žrtva požara u Kran-Montani: Poginuo 17-godišnji italijanski golfer
Nova pre 5 minutajoš 27 povezanih
U Švajcarskoj pet dana žalosti posle požara u kome je poginulo više od 40 ljudi
Nova pre 1 minutjoš 13 povezanih







