Povezane vesti

"Ja sam njega varala, ali to je veliko ništa..." Jelena Karleuša priznala sve o preljubama u braku sa Tošićem, a evo šta…

"Ja sam njega varala, ali to je veliko ništa..." Jelena Karleuša priznala sve o preljubama u braku sa Tošićem, a evo šta…

Kurir pre 24 minuta
Pop diva Jelena Karleuša potpisala je sporazumni razvod od Duška Tošića posle 16 godina braka pre mesec dana, a sad je Karli otkrila sve o prevarama koje su se dešavale u njihovoj zajednici. Jelena je ispričala da ju je Duško tokom braka varao i da… »
"Napravila je budalu od Duška": Prepiska Severine i Tošića zgrozila Karleušu, ovo je posebno iznerviralo

"Napravila je budalu od Duška": Prepiska Severine i Tošića zgrozila Karleušu, ovo je posebno iznerviralo

Mondo pre 2 sata
Jelena Karleuša prokomentarisala je prepisku Severine i Duška Tošića o kojoj je Srbija brujala danima. Pevačica Jelena Karleuša bila je gošća jedne emsije u kojoj je sve iznenadila kada je priznala da je varala bivšeg supruga Duška Tošića, a… »
Jelena Karleuša priznala: Varala sam Duška kad sam shvatila da nema ljubavi!

Jelena Karleuša priznala: Varala sam Duška kad sam shvatila da nema ljubavi!

Svet plus pre 3 sata
Pevačica Jelena Karleuša otvoreno je priznala da je varala svog supruga Duška Tošića, ali tek kad je shvatila da među njima više nema ljubavi. U nedavnom intervjuu, osvrnula se na detalje njihovog odnosa i kako su oboje bili neverni. Jelena… »
"Severina je od Duška napravila budalu" jk bila zgrožena prepiskom Hrvatice i bivšeg muža, a ovo ju je kod Tošića…

"Severina je od Duška napravila budalu" jk bila zgrožena prepiskom Hrvatice i bivšeg muža, a ovo ju je kod Tošića…

Kurir pre 3 sata
Jelena Karleuša, koja se posle 16 godina razvela od Duška Tošića, ispičala da je mnogo razočarana u bivšeg supruga jer se javljao Severini. Duško Tošić našao se u žiži interesovanja kada se na mrežama pojavila njegova prepiska sa Severinom… »
"Varala sam Duška": Karleuša izazvala muk u studiju, otkrila i šta je joj je tražio nakon razvoda

"Varala sam Duška": Karleuša izazvala muk u studiju, otkrila i šta je joj je tražio nakon razvoda

Mondo pre 4 sati
Jelena Karleuša otkrila je kako se osećala kada je došla kući nakon razvoda od Duška, ali i šta je tražio od nje. Pevačica Jelena Karleuša nedavno se razvela se od fudbalera Duška Tošića, s kojim ima dve ćerke Niku i Atinu. Nakon 17 godina… »

Vesti dana »