Povezane vesti

Jelena Karleuša bila u šemi sa oženjenim muškarcem: Ostavio je i ženu zbog nje!

Jelena Karleuša bila u šemi sa oženjenim muškarcem: Ostavio je i ženu zbog nje!

Vesti online pre 26 minuta
Jelena Karleuša u poslednje vreme otvorila je dušu o svom ljubavnom životu u više navrata, a sada je otkrila i da je bila u šemi sa oženjenim muškarcem. Pevačica je priznala čak i da je muškarac, čiji identitet nije otkrila, ostavio svoju… »
Trudila sam se da Duško ispadne faca, a ta žena ga napravila budalom: Jelena bivšem ovo najviše zamera

Trudila sam se da Duško ispadne faca, a ta žena ga napravila budalom: Jelena bivšem ovo najviše zamera

Story pre 2 sata
Kada je isplivala prepiska Severine i Duška Tošića Jelena Karleuša, koja je tada još uvek sa fudbalskim asom bila u braku kratko je rekla da ništa vezano za Duška ne zanima. Nakon što su razvod i ozvaničili Jelena je priznala je da mnogo… »
"Imala sam avanturu s oženjenim! Šta je brak, robija?": Karleuša priznala zašto se brže-bolje pokajala

"Imala sam avanturu s oženjenim! Šta je brak, robija?": Karleuša priznala zašto se brže-bolje pokajala

Mondo pre 2 sata
Jelena Karleuša priznala je da je imala avanturu s oženjenim muškarcem, ali i otkrila zašto se pokajala. Pevačica Jelena Karleuša otvorila je dušu i jednim gostovanjem sve iznenadila. Nakon što je priznala da je varala bivšeg muža Duška… »
Jelena Karleuša šokirala priznanjem: Imala sam aferu sa oženjenim, ostavio je ženu zbog mene

Jelena Karleuša šokirala priznanjem: Imala sam aferu sa oženjenim, ostavio je ženu zbog mene

Kurir pre 1 sat
Pop diva Jelena Karleuša se nedavno razvela od fudbalera Duška Tošića, a sada je svoju dušu i otkrila da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem. Karleuša je otkrila da je bila sa oženjenim muškarcem, koji se zbog nje ostavio svoju ženu, iako ga… »
Karleuša priznala sve o preljubama: "Ja sam Duška varala, bila sam i s oženjenim"

Karleuša priznala sve o preljubama: "Ja sam Duška varala, bila sam i s oženjenim"

B92 pre 2 sata
Pevačica Jelena Karleuša je priznala da je prevarila sad već bivšeg supruga Duška Tošića dok su u bili u braku, kao i da je imala aferu s oženjenim muškarcem. Pevačica Jelena Karleuša nedavno je potpisala papir za sporazumni razvod od Duška… »
Karleuša: Nije problem biti sa oženjenim, problem je kada on hoće da se razvede!

Karleuša: Nije problem biti sa oženjenim, problem je kada on hoće da se razvede!

Svet plus pre 3 sata
Jelena Karleuša priznala aferu sa zauzetim muškarcem - Nije problem biti sa oženjenim muškarcem, već je problem kada on hoće da se razvede, e tu dolazi do velikih problema... Pop zvezda Jelena Karleuša nedavno se razvela od fudbalera Duška… »
"Ja sam Duška varala!" Jelena Karleuša priznala sve o preljubama u braku sa Tošićem, pa otkrila detalje

"Ja sam Duška varala!" Jelena Karleuša priznala sve o preljubama u braku sa Tošićem, pa otkrila detalje

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Pop diva Jelena Karleuša nedavno je potpisala papir za sporazumni razvod od Duška Tošića nakon 16 godina braka. U intervjuu je otvorila dušu o prevarama koje su se dešavale tokom njihove veze. Kako je istakla, nikada nije želela da… »
"Imala sam aferu sa oženjenim, ostavio je ženu zbog mene": Karleuša šokirala otkrićem o aferi

"Imala sam aferu sa oženjenim, ostavio je ženu zbog mene": Karleuša šokirala otkrićem o aferi

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Pop diva Jelena Karleuša se nedavno razvela od fudbalera Duška Tošića, a sada je, gostujući u jednoj emisiji "ogolila" svoju dušu i otkrila da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem. Naime, gostujući u emisiji "4 i po žene", za… »

Vesti dana »