Povezane vesti

Perica Gavrilović dao otkaz u Gradskoj upravi

Perica Gavrilović dao otkaz u Gradskoj upravi

Stav.life pre 1 sat
Bivši pomoćnik gradonačelnika Leskovca Perica Gavrilović, osunjičen za umešanost u zloupotrebu novca iz budžeta na atarske puteve u okolini Grdelice dao je otkaz u leskovačkoj Gradskoj upravi. Gavrilović je navodno sam podneo zahtev za raskid… »
Posle odmora i bolovanja, bivši većnik grada Leskovca Perica Gavrilović zatražio raskid radnog odnosa

Posle odmora i bolovanja, bivši većnik grada Leskovca Perica Gavrilović zatražio raskid radnog odnosa

Jugmedia pre 2 sata
Perica Gavrilović, bivši vozač gradonačelnika, bivši član Gradskog veća i bivši koordinator voznih parkova u Gradskoj upravi Leskovac, podneo je zahtev za raskid stalnog radnog odnosa. To je potvrđeno za Jugmediju iz lokalne samouprave, iz više… »
Perica Gavrilović sam dao otkaz u Gradskoj upravi

Perica Gavrilović sam dao otkaz u Gradskoj upravi

Rešetka pre 1 sat
Bivši pomoćnik gradonačelnika Leskovca Perica Gavrilović, osunjičen za umešanost u zloupotrebu novca iz budžeta na atarske puteve u okolini Grdelice dao je otkaz u leskovačkoj Gradskoj upravi , potvrđeno je Rešetki u lokalnoj samoupravi… »
Perica Gavrilović dao otkaz

Perica Gavrilović dao otkaz

Jug press pre 3 sata
LESKOVAC Bivši pomoćnik gradonačelnika Leskovca Perica Gavrilović dao je otkaz u leskovačkoj Gradskoj upravi , saznaje Regionalna informativna agencija JUGpress. Gavrilović, koji je ranije podneo ostavku i na mesto potpredsednika Gradskog odbora… »
Perica Gavrilović da otkaz

Perica Gavrilović da otkaz

Jug press pre 4 sati
LESKOVAC Bivši pomoćnik gradonačelnika Leskovca Perica Gavrilović dao je otkaz u leskovačkoj Gradskoj upravi , saznaje Regionalna informativna agencija JUGpress. Gavrilović, koji je ranije podneo ostavku i na mesto potpredsednika Gradskog odbora… »

Vesti dana »