Povezane vesti
Rešena najveća misterija SFRJ: Švedski novinar otkrio – ustaše podmetnule bombu u JAT-ov avion
N1 Info 11.10.2024
Eksplozija JAT-ovog aviona 367 iznad tadašnje Čehoslovačke u kojoj je poginulo 27 putnika, ali pukim čudom preživela stjuardesa Vesna Vulović, smatra se najvećom misterijom Titove Jugoslavije. Nikada nije otkriveno ko je te 1972. podmetnuo bombu u avionu… »
Istina posle 52 godine: Otkriveno ko je podmetnuo bombu na JAT-ov let 367
Nova 11.10.2024
: Obaranje JAT-ovog leta 367 u tadašnjoj Čehoslovačkoj koji je čudom preživela stjuardes Vesna Vulović i danas se smatra najvećom misterijom Titove Jugoslavije. NIkad nije otkriveno ko je podmetnuo bombu u avion koji je leteo od Stokholoma do Beograda… »
Misterija terorističkog napada na JAT 367: Šveđani otkrili ko su Hrvati
B92 11.10.2024
U toj nesreći 27 osoba je izgubilo život, preživela je samo stjuardesa Vesna Vulović, koja je pala s visine od otprilike 10.000 metara i postala svetska senzacija. Nove informacije o misteriji nerešenog terorističkog napada, koji se dogodio u Evropi još… »
Vesti dana »

I danas sunčano, na jugu veoma toplo, u ostatku zemlje za tri do šest stepeni svežije
N1 Info pre 1 satjoš 18 povezanih

Šta se desilo ovom čoveku?! Očajni Medvedev usred meča gurao glavu u frižider! Bio jedan od najboljih, Novaku pravio pakao, a sada se blamira na svakom koraku!
Kurir pre 0 minutajoš 24 povezane

Drecun: Dok se ne izabere nova vlast na Kosovu, dijalog Beograda i Prištine besmislen
Danas pre 5 minutajoš 2 povezane

(Video) Turska se tresla celu noć Jedan život izgubljen desetine povređenih u bolnicama
Dnevnik pre 35 minutajoš 8 povezanih