Povezane vesti

Stojković: Daćemo maksimum i pokušaćemo da pobedimo Švajcarsku

Stojković: Daćemo maksimum i pokušaćemo da pobedimo Švajcarsku

Politika pre 40 minuta
LESKOVAC – Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je pred meč protiv Švajcarske da će njegova ekipa dati maksimum i da će pokušati da pobedi Švajcarsku. "Svaka utakmica je važna kad igra reprezentacija. Važan je pristup… »
Piksi pričao o Šaćiriju, Džaki i provokacijama pred Švajcarsku VIDEO

Piksi pričao o Šaćiriju, Džaki i provokacijama pred Švajcarsku VIDEO

Nova pre 3 sata
: Selektor fudbalera Srbije Dragan Stojković Piksi i napadač Aleksandar Mitrović pričali su o utakmici sa Švajcarskom (subota, 20.45, Leskovac) u Ligi nacija. Aleksandar Mitrović se vraća posle preskočenog septembarskog okupljanja na mečevima… »
Piksi o Švajcarskoj, Džaki, Maksimoviću, kadrovskim problemima…

Piksi o Švajcarskoj, Džaki, Maksimoviću, kadrovskim problemima…

Sportski žurnal pre 3 sata
”Daćemo maksimum i pokušaćemo da pobedimo Švajcarsku”. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je pred meč protiv Švajcarske da će njegova ekipa dati maksimum i da će pokušati da pobedi Švajcarsku. - Svaka utakmica… »
Stojković: Neće biti provokacija, Džaka je dobar igrač! Nemam dilema oko tim, znam ko će igrati!

Stojković: Neće biti provokacija, Džaka je dobar igrač! Nemam dilema oko tim, znam ko će igrati!

Euronews pre 2 sata
Treća sreća, tome se nada selektor Dragan Stojković, igrači, ali i kompletna fudbalska javnost u Srbiji. U novijoj istoriji „orlovi“ su igrali dva puta protiv Švajcarske, prvo na SP u Rusiji, potom i u Kataru, a nijedan od ta dva duela naši… »
Piksi: Znam tim za Švajcarsku, hoćemo pobedu!

Piksi: Znam tim za Švajcarsku, hoćemo pobedu!

Sport klub pre 2 sata
Sija lice Dragana Stojkovića Piksija. Selektor Srbije sa optimizmom najavljuje meč sa Švajcarskom, u trećemo kolu Lige nacija. Slikajući ambijent u timu, uveren je u lepe vesti za fudbalsku Srbiju posle meča na Dubočici. “Zadovoljan sam kako su… »
Stojković: "Džaka je problem u fudbalskom smislu, jedan je od najboljih u Evropi, Maksimović će sutra debitovati"

Stojković: "Džaka je problem u fudbalskom smislu, jedan je od najboljih u Evropi, Maksimović će sutra debitovati"

Sportske.net pre 4 sati
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković obratio se javnosti u Leskovcu pred sutrašnji meč sa Švajcarskom u tom gradu u A diviziji Lige nacija. Pred "orlovima" je prilika da se revanširaju Švajcarcima za prethodna dva poraza koja im… »
Mitrović: Nema potrebe da se pravdam, svašta se priča i piše

Mitrović: Nema potrebe da se pravdam, svašta se priča i piše

Sport klub pre 3 sata
Nema bojkota – Mitar je tu. Predvodiće Aleksandar Mitrović napad Srbije i u subotnjem meču sa Švajcarskom, na leskovačkoj Dubočici. Dan uoči utakmice, Mitrogol je i zvanično „pobio“ teorije o bojkotu državnog tima. „Razumem da se svašta… »
Piksi: "Kada reprezentacija igra svaka utakmica je važna" VIDEO

Piksi: "Kada reprezentacija igra svaka utakmica je važna" VIDEO

B92 pre 3 sata
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratiće se javnosti pred meč sa Švajcarskom. Pred izabranicima Dragana Stojkovića je prilika da se revanširaju fudbalerima Švajcarske za prethodna dva poraza koja je ova… »
Piksi o Šaćiriju i provokacijama Džake: "Svemu dođe kraj"

Piksi o Šaćiriju i provokacijama Džake: "Svemu dođe kraj"

B92 pre 4 sati
Selektor Srbije Dragan Stojković je pred duel protiv Švajcarske u Ligi nacija upitan na konferenciji za medije u Leskovcu o Đerdanu Šaćiriju i Granitu Džaki. Njih dvojica su, kao rođeni kosovski Albanci, uvek imali motiv više protiv Srbije, a u… »
Mitrović progovorio o bojkotu: "Znam ko sam i šta sam"

Mitrović progovorio o bojkotu: "Znam ko sam i šta sam"

B92 pre 4 sati
Najbolji strelac u istoriji fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović dobio je pitanje u vezi bojkota prema selektoru Draganu Stojkoviću, o kome se pričalo u prethodnih mesec dana. Podsetimo, Mitrović posle EURO u Nemačkoj nije došao na… »
De la Fuente odredio konačan spisak za Dansku i Srbiju - Španci desetkovani

De la Fuente odredio konačan spisak za Dansku i Srbiju - Španci desetkovani

Sportske.net pre 3 sata
Selektor Španije Luis De la Fuente odredio je konačan spisak od 23 fudbalera koji će konkurisati za utakmice protiv Danske i Srbije u A diviziji Lige nacija. Šampion Evrope i branilac titule u Ligi nacija će sutra dočekati Dansku u Mursiji, a tri… »
''Igrači znaju ko će igrati!'' Selektor Srbije pred meč sa Švajcarskom u Ligi nacija

''Igrači znaju ko će igrati!'' Selektor Srbije pred meč sa Švajcarskom u Ligi nacija

Večernje novosti pre 3 sata
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi obratiće se javnosti pred utakmicu protiv Švajcarske u okviru Lige nacija. Konferenciju možete pratiti uživo na portalu ''Novosti''. FOTO: Tanjug/Nemanja Jovanović/BG Da li se oseća pritisak? - Mi smo ovu Ligu… »
Imamo li 11 koji će konačno srušiti Švajcarsku?

Imamo li 11 koji će konačno srušiti Švajcarsku?

B92 pre 9 sati
Pred izabranicima Dragana Stojkovića je prilika da se revanširaju fudbalerima Švajcarske za prethodna dva poraza koja je ova reprezentacija nanela na poslednja dva Mundijala. Fudbaleri Srbije posle duela protiv Španije i Danske na svom terenu u… »

Vesti dana »