Povezane vesti

"Džaka se izvinio - on zna o čemu se radi"

"Džaka se izvinio - on zna o čemu se radi"

B92 pre 24 minuta
Murat Jakin, selektor Švajcarske, obratio se predstavnicima medija u Leskovcu pred meč sa Srbijom u subotu (20.45) u okviru Lige nacija. Veći deo Jakinove konferencije za medije obeležila su pitanja u vezi sa jednim od njegovih igrača – Granitom… »
''Potrebne su emocije U fudbalu!'' Selektor Švajcarske pred duel sa Srbijom u okviru Lige nacija

''Potrebne su emocije U fudbalu!'' Selektor Švajcarske pred duel sa Srbijom u okviru Lige nacija

Večernje novosti pre 24 minuta
Murat Jakin, selektor Švajcarske, obratio se predstavnicima medija u Leskovcu pred meč sa Srbijom u okviru Lige nacija. Foto: Profimedia Džaka je odradio suspenziju zbog crvenog kartona i biće u sastavu za duel u Leskovcu, što raduje selektora. –… »
Mitrović: Vidite koliko sam okupljanja propustio i koliko sam dao reprezentaciji

Mitrović: Vidite koliko sam okupljanja propustio i koliko sam dao reprezentaciji

Politika pre 1 sat
LESKOVAC – Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović demantovao je danas priče o tome da je u septembarskom okupljanju "orlova" bilo bojkota selektora Dragana Stojkovića i istakao da ne želi nikom da se pravda, jer svi mogu da vide… »
Mitrović demantovao da bojkotuje Piksija: Neću da se pravdam, znam koliko dajem za reprezentaciju

Mitrović demantovao da bojkotuje Piksija: Neću da se pravdam, znam koliko dajem za reprezentaciju

Danas pre 2 sata
Aleksandar Mitrović, novi kapiten fudbalske reprezentacije Srbije, obratio se medijima pred meč Lige nacija protiv Švajcarske u Leskovcu (subota, 20.45) i demantovao da je zbog selektora Dragana Stojkovića bojkotovao nastup u duelima sa Španijom i… »
Stojković odabrao kapitena pa poručio: „Švajcarska je sjajan tim, igraju 20 godina zajedno“! (video)

Stojković odabrao kapitena pa poručio: „Švajcarska je sjajan tim, igraju 20 godina zajedno“! (video)

Hot sport pre 3 sata
Fudbalska reprezentacija Srbije u subotu od 20:45 dočekuje reprezentaciju Švajcarske na stadionu „Dubočica“ u Leskovcu, u okviru trećeg kola grupe C lige nacija. Dan uoči meča, medijima se obratio selektor Srbije, Dragan Stojković Piksi u… »
Mitrović novi kapiten Srbije: "Neću nikome da se pravdam"

Mitrović novi kapiten Srbije: "Neću nikome da se pravdam"

B92 pre 3 sata
Na konferenciji za medije u Leskovcu uoči duela Srbije protiv Švajcarske u 3. kolu Lige nacija saznali smo da će novi kapiten "orlova" biti Aleksandar Mitrović. U prethodna dva duela protiv Španije i Danske traku je nosio Nikola Milenković, ali će… »
Mitrović o glasinama i bojkotu reprezentacije Srbije: „Neću nikome da se pravdam“ VIDEO

Mitrović o glasinama i bojkotu reprezentacije Srbije: „Neću nikome da se pravdam“ VIDEO

Nova pre 3 sata
: Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović smatra da naša reprezentacije i protiv Švajcarske treba da igra kao protiv Španije. „Orlovi“ su u septembru odigrali prvi meč u Ligi nacija 0:0 sa Špancima, novim prvacima Evrope, iako su bili desetkovani… »
Mitrović: Vidite koliko sam okupljanja propustio i koliko sam dao reprezentaciji (video)

Mitrović: Vidite koliko sam okupljanja propustio i koliko sam dao reprezentaciji (video)

Sportski žurnal pre 3 sata
Kapiten Orlova nije igrao protiv Španije u septembru ali je rekao da je taj meč primer zajedništva ekipe. Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović demantovao je priče o tome da je u septembarskom okupljanju Orlova bilo bojkota… »
Sutrašnji dan biće njegov početak, igraće! Piksi krije sva imena Srbije osim jednog

Sutrašnji dan biće njegov početak, igraće! Piksi krije sva imena Srbije osim jednog

Mondo pre 4 sati
Selektor Srbije zna sastav za Švajcarsku, kao i njegova ekipa. Sigurno je samo jedno - igraće Andrija Maksimović. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi zna tim za meč protiv Švajcarske u Ligi nacija (subota, 20.45) i nije hteo da ga otkrije dan… »
"Mesi" rekao da mu je Mitar idol - odmah stigao savet! Evo šta je poručio najbolji strelac u istoriji Srbije

"Mesi" rekao da mu je Mitar idol - odmah stigao savet! Evo šta je poručio najbolji strelac u istoriji Srbije

Mondo pre 4 sati
Aleksandar Mitrović ima savet za Andriju Maksimovića koji ga obožava. Najveći talenat srpskog fudbala Andrija Maksimović debitovaće za "A" reprezentaciju Srbije tokom oktobarskog ciklusa Lige nacija. To mu je već eksplicitno poručio selektor… »
„Džaka može da bude problem, Šaćiri je veliki igrač”

„Džaka može da bude problem, Šaćiri je veliki igrač”

Sport klub pre 3 sata
Duel Srbije i Švajcarske, na leskovačkoj Dubočici, nosi kvalifikaciju “visoki rizik”. FSS upozorava na stroge protokole, ali na terenu neće biti vanfudbalskih detalja. Uveren je u to i selektor Srbije. Menjala se vremenom i reprezentacija… »
Mitrović o bojkotu: Nemam kome da se pravdam, znam koliko sam dao reprezentaciji

Mitrović o bojkotu: Nemam kome da se pravdam, znam koliko sam dao reprezentaciji

Večernje novosti pre 3 sata
KAPITEN fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović demantovao je ovog petka priče o tome da je u septembarskom okupljanju "orlova" bilo bojkota selektora Dragana Stojkovića i istakao da ne želi nikom da se pravda, jer svi mogu da vide koliko… »
Mitrović se vratio i dobio kapitensku traku: "Nemam povrede, svi znaju koliko sebe dajem za reprezentaciju"

Mitrović se vratio i dobio kapitensku traku: "Nemam povrede, svi znaju koliko sebe dajem za reprezentaciju"

Sportske.net pre 4 sati
Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović se vratio u nacionalni tim pred mečeve sa Švajcarskom i Španijom u Ligi nacija. On se danas zajedno sa selektorom Draganom Stojkovićem pojavio na konferenciji za medije u Leskovcu… »
Mitrović oštro odgovorio svima koji izmišljaju da bojkotuje: Mitrogol poslao jasnu poruku o tome šta mu reprezentacija…

Mitrović oštro odgovorio svima koji izmišljaju da bojkotuje: Mitrogol poslao jasnu poruku o tome šta mu reprezentacija…

Hot sport pre 4 sati
Napadač otklonio sve dileme! Fudbalska reprezentacija Srbije igra meč Lige nacija protiv selekcije Švajcarske 12.10. na stadionu Leskovcu. U prošlih par meseci, spekulisalo se o tome da pojedini igrači bojkotuju reprezentaciju zbog selektora, ali je… »
"Kod Džake me brine samo jedno, rekao sam i igračima": Piksi objasnio zašto će Švajcarac biti problem Srbiji

"Kod Džake me brine samo jedno, rekao sam i igračima": Piksi objasnio zašto će Švajcarac biti problem Srbiji

Mondo pre 4 sati
Dragan Stojković Piksi oglasio se pred meč Srbija - Švajcarska i govorio o Đerdanu Šaćiriju i Granitu Džćaki. Reprezentacija Srbije u subotu od 20.45 časova igra protiv Švajcarske u Leskovcu u Ligi nacija, a selektor Dragan Stojković Piksi… »
Stojković: Daćemo maksimum i pokušaćemo da pobedimo Švajcarsku

Stojković: Daćemo maksimum i pokušaćemo da pobedimo Švajcarsku

Vesti online pre 4 sati
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je pred meč protiv Švajcarske da će njegova ekipa dati maksimum i da će pokušati da pobedi Švajcarsku. – Svaka utakmica je važna kad igra reprezentacija. Važan je pristup meču… »
Uđite i vidite koliko sam puta bio tu! Evo šta Mitar kaže o svom "bojkotu" reprezentacije i Piksija

Uđite i vidite koliko sam puta bio tu! Evo šta Mitar kaže o svom "bojkotu" reprezentacije i Piksija

Mondo pre 4 sati
Centarfor Srbije osvrnuo se na svoje odsustvo iz reprezentacije u septembru. Novi kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović ponovo je deo ekipe Dragana Stojkovića Piksija i u subotu će izvesti ekipu na meč protiv Švajcarske u Ligi nacija u… »
Evo šta je Piksi rekao igračima ako Džaka bude provocirao: "Ono što me brine je..."

Evo šta je Piksi rekao igračima ako Džaka bude provocirao: "Ono što me brine je..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Srbije igra meč Lige nacija protiv selekcije Švajcarske, a na konferenciji za medije dan ranije novinarima se obratio Dragan Stojković Piksi. Upitali smo Piksija o tome što za reprezentaciju sada neće igrati… »
Mitrović odgovorio na glasine o bojkotu reprezentacije: "Napunio sam 30 godina, ne želim..."

Mitrović odgovorio na glasine o bojkotu reprezentacije: "Napunio sam 30 godina, ne želim..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Srbije igra meč Lige nacija protiv selekcije Švajcarske, a na konferenciji za medije dan ranije govorio je Aleksandar Mitrović. Mitrović je propustio prethodno okupljanje reprezentacije, a Mitrović je… »
Piksi otkrio da li će srpski "Mesi" debitovati protiv Švajcarske, pa pomenuo i ostale "novajlije"

Piksi otkrio da li će srpski "Mesi" debitovati protiv Švajcarske, pa pomenuo i ostale "novajlije"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Srbije dočekaće u subotu od 20.45 u Leskovcu selekciju Švajcarske, u okviru trećeg kolo A divizije Lige nacija. Tim povodom, na konferenciji za medije govorili su selektor Dragan Stojković Piksi, i Aleksandar… »
Milenković pred Švajcarsku: Duel neće biti lak

Milenković pred Švajcarsku: Duel neće biti lak

Politika pre 10 sati
Igrač fudbalske repezentacija Srbije Nikola Milenković izjavio je danas da je Švajcarska dobra i organizovana ekipa i dodao da predstojeći duel u Ligi nacija neće biti lak. „Očekuje nas veoma teška utakmica, Švajcarska je dobra, organizovana… »

Vesti dana »