Povezane vesti

Zbog hapšenja dvojice muškaraca oglasio se otac Danke Ilić! Otkrio detalje drame: "Sami sebe su prijavili policiji"

Zbog hapšenja dvojice muškaraca oglasio se otac Danke Ilić! Otkrio detalje drame: "Sami sebe su prijavili policiji"

Kurir pre 32 minuta
Nakon vesti da su na teritoriji Bora uhapšena dvojica muškaraca zbog sumnje da su upućivali pretnje porodici dvogodišnje Danke Ilić, oglasio se Miloš, otac devojčice, i rekao da je upoznat sa tim. Međutim, kako kaže, dvojicu sugrađana policiji… »
Oglasio se otac Danke Ilić nakon hapšenja zbog pretnji njegovoj porodici: "Sami sebe su prijavili policiji"

Oglasio se otac Danke Ilić nakon hapšenja zbog pretnji njegovoj porodici: "Sami sebe su prijavili policiji"

Blic pre 3 sata
Nakon vesti da su na teritoriji Bora uhapšena dvojica muškaraca zbog sumnje da su upućivali pretnje porodici dvogodišnje Danke Ilić, oglasio se njen otac Miloš i rekao da je upoznat sa tim. Međutim, kako kaže, dvojicu sugrađana policiji nije… »
"Pretili su mojoj porodici, spominjali su i Danku": Oglasio se otac nestale devojčice nakon hapšenja u Boru

"Pretili su mojoj porodici, spominjali su i Danku": Oglasio se otac nestale devojčice nakon hapšenja u Boru

Mondo pre 2 sata
Otac Danke Ilić oglasio se nakon hapšenja dvojice muškaraca u Boru zbog sumnje da su pretili njegovoj porodici. Na teritoriji Bora uhapšena su dvojica muškaraca zbog sumnje da su pretili porodici Danke Ilić (2). Ubrzo se oglasio njen otac, Miloš… »
Oglasio se otac malene Danke (2) nakon hapšenja ucenjivača: Optužili me da sam učestvovao u ubistvu

Oglasio se otac malene Danke (2) nakon hapšenja ucenjivača: Optužili me da sam učestvovao u ubistvu

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Dve osobe uhapšene su zbog pretnji roditeljima male Danke Ilić na društvenim mrežama, a tim povodom za Telegraf.rs oglasio se otac devojčice Miloš Ilić. "Optužili su me da sam učestvovao u ubistvu Dalibora Dragijevića, strašno… »

Vesti dana »