Povezane vesti

Obradović: Povrede će odrediti sastav tima

Obradović: Povrede će odrediti sastav tima

Sport klub pre 22 minuta
Izabranici Željka Obradovića, košarkaši Partizana, nisu osetili gorčinu poraza u ABA ligi, ali ni slast pobede u Evroligi, na početku sezone. Crno – beli su slavili protiv Borca, Spartaka i Cibone, a poraženi su od Baskonije i Reala u gostima… »
Vlade Đurović analizira Zvezdu i Partizan: ''Moram opet ja, pa da se svi okrenu protiv mene''

Vlade Đurović analizira Zvezdu i Partizan: ''Moram opet ja, pa da se svi okrenu protiv mene''

Sportske.net pre 59 minuta
Vlade Đurović je večeras bio gost na TV Arena sport, gde je govorio o aktuelnim košarkaškim temama. Ono što je najaktuelnije ovih dana jeste nova pobeda Crvene zvezde u Evroligi i novi poraz Partizana i elitnom evropskom takmičenju. ''Bio sam juče… »
Početak meča Crvena zvezda – Igokea odložen za 30 minuta

Početak meča Crvena zvezda – Igokea odložen za 30 minuta

Sport klub pre 1 sat
Okršaj četvrtog kola ABA lige Crvena zvezda - Igokea odložen je za pola sata, potvrdili su iz organizacije takmičenja, kao i sa Malog Kalemegdana. Crveno-beli će ugostiti ekipu iz Aleksandrovca kraj Laktaša u subotu od 18.30, a ne prvobitno… »
Odložen početak meča Zvezda - Igokea

Odložen početak meča Zvezda - Igokea

B92 pre 1 sat
Utakmica između Crvene zvezde i Igokee je odložena za pola sata, potvrdili su iz ogranizacije takmičenja. Potvrda je takođe stigla i sa Malog Kalemegdana, a duel koji je prvobitno zakazan za 18 časova u "Beogradskoj areni pomeren je za 30 minuta i… »
Vlade Đurović traži kaznu za igrače Zvezde: Ja da sam im trener... A to se dobija bez njega!

Vlade Đurović traži kaznu za igrače Zvezde: Ja da sam im trener... A to se dobija bez njega!

Mondo pre 47 minuta
Vlade Đurović prokomentarisao situaciju u Crvenoj zvezdi na početku sezone s osvrtom na dobre rezultate u Evroligi i slabe u ABA ligi. Za poraz protiv Splita, kaznio bi košarkaše. Crvena zvezda Meridianbet je počela nikad bolje sezonu u Evroligi i… »
Odložen početak meča Zvezde i Igokee: Evo kada će se odigrati ovaj duel

Odložen početak meča Zvezde i Igokee: Evo kada će se odigrati ovaj duel

Večernje novosti pre 47 minuta
Prvobitni termin utakmice četvrtog kola ABA lige između Zvezde i Igokee je bio subota u 18 časova, međutim utakmica će biti pomerena za pola sata. FOTO: M. Vukadinović Potvrda je takođe stigla i sa Malog Kalemegdana, a duel koji je prvobitno… »
Lazić: Sa Igokeom nikada nisu bile lake utakmice

Lazić: Sa Igokeom nikada nisu bile lake utakmice

Sportski žurnal pre 2 sata
Izuzetno važna utakmica za nas i to protiv tima koji zaista igra dobro. Uz sve to, ukoliko im to dopustite, ne pristupite i ne odigrate utakmicu na pravi način, u stanju su da vam nanesu ozbiljnu štetu i ugroze vas - navodi trener Sferopulos… »
"Utakmica protiv Zvezde? Izuzetno teško, ali istovremeno i lako"

"Utakmica protiv Zvezde? Izuzetno teško, ali istovremeno i lako"

B92 pre 2 sata
Trener košarkaša Igokee Nenad Stefanović rekao je pred gostovanje Crvenoj zvezdi da njegovu ekipu čeka izuzetno teška, ali istovremeno i laka utakmica. Igokea sa skorom 2-1 u 4. kolu ABA lige gostuje Crvenoj zvezdi koja ima skor 1-2. Meč se igra u… »
Igokea stiže u Beograd: „Ukoliko se ukaže šansa za iznenađenje, mi ćemo je ugrabiti!“

Igokea stiže u Beograd: „Ukoliko se ukaže šansa za iznenađenje, mi ćemo je ugrabiti!“

Hot sport pre 2 sata
On jako dobro poznaje situaciju među ‘crveno-belima’, jer je dugo godina bio pri klubu, u periodu kada je predvodio FMP. Košarkaši Crvene zvezde spremni su za novi duel u okviru četvrtog kola ABA lige, gde će na domaćem parketu dočekati ekipu… »
Crvena zvezda može još bolje

Crvena zvezda može još bolje

Politika pre 2 sata
Posle dva kola „crveno-beli” prvi put imaju maksimalan učinak. – Još je rano da bih bio ponosan, kaže trener Janis Sferopulos. – Potrebno je vreme da upoznam svoje saigrače, otkriva plejmejker Kodi Miler Mekintajer. Posle dva kola Evrolige… »
Crveno-beli više nemaju pravo na kiks: Sferopulos se obratio pred važnu utakmicu!

Crveno-beli više nemaju pravo na kiks: Sferopulos se obratio pred važnu utakmicu!

Hot sport pre 3 sata
Važna utakmica za Zvezdu sa imperativom pobede! Košarkaši Crvene zvezde na startu sezone u Evroligi beleže sjajne rezultate i trenutno su na skoru 2-0, dok sa druge strane, u Aba ligi ne cvetaju ruže. U uvodna tri kola, crveno-beli imaju čak dva… »
Sferopulos: Igokea može da napravi ozbiljne probleme

Sferopulos: Igokea može da napravi ozbiljne probleme

Sport klub pre 3 sata
Janis Sferopulos, trener Crvene zvezde, rekao je pred meč protiv Igokee da je utakmica 4. kola ABA lige izuzetno važna za crveno-bele i to protiv tima koji igra dobro na startu sezone. Zvezda u meč koji počinje u subotu od 18:30 u Areni, ulazi sa… »
Igrača zvezde muči mišić: Važan igrač neizvestan za Igokeu

Igrača zvezde muči mišić: Važan igrač neizvestan za Igokeu

Večernje novosti pre 2 sata
NEMANjA Nedović je dobro počeo novu sezonu, jedan je od najboljih igrača Crvene zvezde. Ipak, postoji verovatnoća da neće biti u ekipi za duel sa Igokeom u ABA ligi. FOTO: M. Vukadinović U pitanju je povreda mišića noge, a kako saznaje "Meridian… »
Ima li Zvezda razloga za brigu zbog Nemanje Nedovića?

Ima li Zvezda razloga za brigu zbog Nemanje Nedovića?

Sportske.net pre 4 sati
Košarkaše Crvene zvezde već sutra očekuje novi izazov u AdmiralBet ABA ligi, a protivnik u "Beogradskoj areni" biće im Igokea od 18.00 sati u okviru 3. kola regionalnog takmičenja. Crvena zvezda je loše počela u domaćim okvirima i nesvojestveno… »
Sferopulos veoma oprezan pred Igokeu: ''Mogu da nanesu veliku štetu!''

Sferopulos veoma oprezan pred Igokeu: ''Mogu da nanesu veliku štetu!''

Sportske.net pre 3 sata
Posle veoma važne evroligaške pobede nad Baskonijom, Crvena zvezda će u subotu od 18 časova i 30 minuta u Beogradskoj areni dočekati ekipu Igokee. Biće to meč u okviru četvrtog kola AdmiralBet ABA lige, u koji Zvezda ulazi sa skorom 1-2, dok… »
Pomeren početak utakmice Crvene zvezde: Tek je počela sezona, ali više nema pravo na kiks

Pomeren početak utakmice Crvene zvezde: Tek je počela sezona, ali više nema pravo na kiks

Mondo pre 4 sati
Crvena zvezda će u subotu dočekati Igokeu u Beogradskoj areni u trećem kolu ABA lige. Košarkaši Crvene zvezde se u Evroligi nalaze u izuzetno dobrom ritmu, na drugoj strani u ABA ligi su već u krizi i imaju dva poraza u prva tri meča. U subotu će… »
Ovo znači da crveno-beli više nemaju prava na kiks: Oglasio se Sferopulos

Ovo znači da crveno-beli više nemaju prava na kiks: Oglasio se Sferopulos

B92 pre 4 sati
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je pred meč protiv Igokee da je utakmica 4. kola ABA lige izuzetno važna za "crveno-bele" i to protiv tima koji igra dobro na startu sezone. Zvezda u meč koji počinje u subotu od 18 i 30 u Areni… »
Nesvakidašnja izjava Stefanovića pred Zvezdu: "Sa njima će biti laka utakmica..."

Nesvakidašnja izjava Stefanovića pred Zvezdu: "Sa njima će biti laka utakmica..."

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Trener košarkaša Igokee Nenad Stefanović rekao je pred gostovanje Crvenoj zvezdi da njegovu ekipu čeka izuzetno teška, ali istovremeno i laka utakmica. Igokea sa skorom 2-1 u 4. kolu ABA lige gostuje Crvenoj zvezdi koja ima skor 1-2… »
Kodi odlučniji, Kalinić srećan: Zvezda ima na čemu da gradi

Kodi odlučniji, Kalinić srećan: Zvezda ima na čemu da gradi

Sport klub pre 11 sati
U prvih pet utakmica nove sezone Crvena zvezda pokazala je potencijal, pokazala da će u nekim aspektima igre relativno brzo postati ona prava, ali se susreće i sa problemima koje će nastojati da reši. Uprkos lošem startu u ABA ligi (1-2), dva… »

Vesti dana »