Povezane vesti
Ministarstvo kulture će pomoći u otvaranju muzeja: Završena prva faza obnove Kraljeve vinarije u Topoli uz pomoć EU
Kurir 11.10.2024
Prva faza radova na rekonstrukciji Kraljeve vinarije u Topoli, koja uskoro puni - sto godina, nedavno je završena. Radovi su izvedeni u saradnji opštine Topola i projekta "EU za kulturno nasleđe i turizam", koji finansiraju Evropska unija i Vlada… »
Završena prva faza rekonstrukcije Kraljevske vinarije u Topoli
RTS 11.10.2024
Okončana je prva faza rekonstrukcije Kraljevske vinarije u Topoli. Radove na rekonstrukciji zadužbine porodice Karađorđević finansira Evropska unija. U jednoj od najstarijih vinarija u Srbiji, koja je i zadužbina porodice Karađorđević, urađeni su… »
Vesti dana »

Si Đinping: Kina spremna da izgradi "jedan pojas, jedan put" zajedno sa zemljama briksa-a
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Vremenska prognoza: Danas u Srbiji pretežno sunčano sa mestimičnom kišom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Ovaj kraj je prava riznica srpske hrane i tradicije: Starinski kupus, gulaš, pasulj, hajdučki ćevap, pečeni prasići: Plodovi Zapadnog pomoravlja
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Laburisti vode na izborima u norveškoj: Desnica na putu ka jednom od najslabijih rezultata
Blic pre 4 satijoš 1 povezana