Povezane vesti

Kapa dole, poznati košarkaš spasio čoveka koji se davio u moru: „To nije herojstvo…“

Kapa dole, poznati košarkaš spasio čoveka koji se davio u moru: „To nije herojstvo…“

Nova pre 4 sati
: Marko Ramljak (31), košarkaš Zadra, našao se u nesvakidašnjoj situaciji i napravio potez za divljenje, koji se ne zaboravlja. Naime, Ramljak je spasio čoveka koji se davio u moru, a sam je objasnio neobičnu situaciju. Prema rečima hrvatskog… »
Za ovo se orden dobija: Hrvatski košarkaš spasio čoveka od davljenja u moru!

Za ovo se orden dobija: Hrvatski košarkaš spasio čoveka od davljenja u moru!

Hot sport pre 3 sata
Bravo majstore! Kapiten Zadra, Marko Ramljak, našao se u nesvakidašnjoj situaciji tokom odmora na moru. Brzom reakcijom, uspeo je da spase čoveka koji se davio, zahvaljujući pažnji svoje supruge. Ramljak je ispričao kako je njegova supruga prva… »
Hrvat skočio u more i spasao čoveka koji se davio

Hrvat skočio u more i spasao čoveka koji se davio

B92 pre 4 sati
Marko Ramljak, kapiten Zadra, zadesio se u nesvakidašnoj situaciji i odreagovavši brzo spasao čoveka koji se davio u moru. Ramljak kaže da je njegova supruga primetila da nešto nije u redu i nakon toga on je brzo odreagovao skokom u more. "Zapravo je… »
Herojski potez Marka Ramljaka, skočio u more i spasio čoveka

Herojski potez Marka Ramljaka, skočio u more i spasio čoveka

Sport klub pre 4 sati
Kapiten Zadra Marko Ramljak uskočio je u more i spasio čoveka koji se davio. „Zapravo, moja supruga je primetila kako se čovek utapa u moru. Nije bilo ni pet metara od obale“, objasnio je 31-godišnji hrvatski košarkaš za 24sata.hr. Dvometraš… »
Herojski potez košarkaša Zadra: Skočio u more i spasao čoveka koji se davio

Herojski potez košarkaša Zadra: Skočio u more i spasao čoveka koji se davio

Večernje novosti pre 5 sati
KOŠARKAŠ Zadra našao se u petak u ulozi spasioca i pomogao je čoveku koji se davio u moru. FOTO: ABA liga/SC Derbi/Filip Roganović Ovaj 31-godišnjak je sedeo sa suprugom i prijateljem na kafi. Bio je to jedan sasvim običan dan za njega, ali onda se… »
Marko obučen skočio u more i spasao život davljeniku: Košarkaš pio kafu, a onda je krenula drama!

Marko obučen skočio u more i spasao život davljeniku: Košarkaš pio kafu, a onda je krenula drama!

Mondo pre 6 sati
Kapiten Zadra Marko Ramljak morao je da bude u ulozi spasioca. Kapiten ZadraMarko Ramljak (31) sedeo je na kafi sa svojom suprugom i prijateljima, bio je to sasvim običan dan za njega. Onda je krenula drama pravo niotkuda! Uskočio je u vodu i spasavao… »
Poznati košarkaš skočio u more i spasao muškarca: Pio sam kafu sa suprugom kad mi je rekla "čovek se utapa"

Poznati košarkaš skočio u more i spasao muškarca: Pio sam kafu sa suprugom kad mi je rekla "čovek se utapa"

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Marko Ramljak, kapiten košarkaškog kluba Zadar, pio je kafu sa suprugom i prijateljem u jednom poznatom zadarskom kafiću, kada je primetio da se čovek u moru bori za život. Bez oklevanja, Ramljak je skočio u vodu, potpuno obučen, i… »

Vesti dana »