Povezane vesti

13 Teorija zavere o nestanku Danke Ilić! Roditelji Ivana i Miloš prvi put od nestanka odgovorili na sva nagađanja: "Zbog…

13 Teorija zavere o nestanku Danke Ilić! Roditelji Ivana i Miloš prvi put od nestanka odgovorili na sva nagađanja: "Zbog…

Kurir pre 30 minuta
U jednom od retkih javnih nastupa Ivane i Miloša Ilić, roditelja Danke Ilić (2), devojčice za čije ubistvo su optuženi Dejan Dragijević i Srđan Janković, a koji je trajao dva i po sata i to u prenosu uživo na TikToku, odgovarali su na niz… »
Oglasili se roditelji Danke Ilić: "Imam crno na belo, sliku sa deponije"

Oglasili se roditelji Danke Ilić: "Imam crno na belo, sliku sa deponije"

B92 pre 3 sata
Potpuno verujemo u tužilaštvo i policiju, verujemo i u navode optužnice protiv okrivljenih za otmicu i ubistvo naše ćerke Danke. Ovo su minulih dana izjavili roditelji dvogodišnje devojčice Danke Ilić koja je nestala 26. marta ove godine. Kako su… »
"Imam crno na belo sliku sa deponije": Roditelji male Danke Ilić otkrili da li veruju da im je ćerka živa

"Imam crno na belo sliku sa deponije": Roditelji male Danke Ilić otkrili da li veruju da im je ćerka živa

Mondo pre 2 sata
Oglasili su se roditelji Danke Ilić i saopštili da veruju u policiju i tužilaštvo. Minulih dana oglasili su se Miloš i Ivana Ilić, roditelji ubijene devojčice Danke Ilić (2) koja je nestala 26. marta ove godine u Banjskom Polju. Da podsetimo… »
"Imam crno na belo, sliku sa: Deponije!" Oglasili se otac i majka nestale Danke Ilić: Odgovorili da li veruju u policiju…

"Imam crno na belo, sliku sa: Deponije!" Oglasili se otac i majka nestale Danke Ilić: Odgovorili da li veruju u policiju…

Blic pre 4 sati
Potpuno verujemo u tužilaštvo i policiju! Verujemo i u navode optužnice protiv okrivljenih za otmicu i ubistvo naše ćerke Danke. Smatramo da protiv okrivljenih ima pregršt dokaza i ne verujemo da je naša Danka prodata. Ovo su minulih dana izjavili… »
"Imam crno na belo, sliku sa: Deponije!" Oglasili se otac i majka nestale Danke Ilić: Odgovorili da li veruju u policiju…

"Imam crno na belo, sliku sa: Deponije!" Oglasili se otac i majka nestale Danke Ilić: Odgovorili da li veruju u policiju…

Blic pre 4 sati
Potpuno verujemo u tužilaštvo i policiju! Verujemo i u navode optužnice protiv okrivljenih za otmicu i ubistvo naše ćerke Danke. Smatramo da protiv okrivljenih ima pregršt dokaza i ne verujemo da je naša Danka prodata. Ovo su minulih dana izjavili… »

Vesti dana »