Povezane vesti

Novak stao pred kamere i bacio rukavicu u lice klincima: Samo me motivišite, pokazaću celom svetu!

Novak stao pred kamere i bacio rukavicu u lice klincima: Samo me motivišite, pokazaću celom svetu!

Mondo pre 2 dana
Novak Đoković kazao šta ga najviše motiviše trenutno u tenisu i poslao poruku onima koji ga otpisuju zbog godina. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Šangaju pošto je uspeo da napravi preokret protiv mladog Jakuba… »
"Hvala ti Novače, volino": Izgubio od Đokovića, pa ostavio poruku koja je šokirala sve!

"Hvala ti Novače, volino": Izgubio od Đokovića, pa ostavio poruku koja je šokirala sve!

Mondo pre 2 dana
Jakub Menšik je u svojoj poruci na društvenim mrežama nazvao Novaka Đokovića "volino", izgleda da je u pitanju neka interna šala. Novak Đoković prošao je u polufinale turnira u Šangaju, posle velike borbe i više od dva sata igre uspeo je da… »
I dalje sam u šoku! Novak na ivici suza: Sve ovo je malo previše za mene

I dalje sam u šoku! Novak na ivici suza: Sve ovo je malo previše za mene

Mondo pre 2 dana
Novak Đoković pričao je i o penziji Rafaela Nadala. Novak Đoković uspeo je da preživi dramu i da posle više od dva sata igre slomi otpor supertalentovanog Jakuba Menšika (Češka). Po završetku tog meča pričao je i o njemu, ali je nezaobilazno… »
Đoković u polufinalu mastersa u Šangaju

Đoković u polufinalu mastersa u Šangaju

Radio 021 pre 2 dana
Novak Đoković plasirao se danas u polufinale mastersa u Šangaju, pošto je pobedio 65. igrača sveta Čeha Jakuba Menšika posle tri seta, 6:7, 6:1, 6:4. Četvrti teniser sveta pobedio je posle dva sata i 19 minuta. Teniseri su u prvom setu osvajali… »

Vesti dana »