Povezane vesti

"Molili smo se svetoj petki da nam podari acu, a na njen praznik je umro! Ona ga je uzela za sebe" Bolna ispovest Mirka Kodića…

"Molili smo se svetoj petki da nam podari acu, a na njen praznik je umro! Ona ga je uzela za sebe" Bolna ispovest Mirka Kodića…

Kurir pre 26 minuta
Mirka Kodića zadesila je najgora tragedija koju roditelj može da doživi - izgubio je sina. Aleksandar, sin čuvenog harmonikaša, iznenada je preminuo u snu 27. oktobra 2023. godine u stanu na Karaburmi. Uoči prve godišnjice muzičar je smogao snage… »
Mirko Kodić o smrti sina: Dolazi mi često u snu

Mirko Kodić o smrti sina: Dolazi mi često u snu

Svet plus pre 1 sat
Muzičar Mirko otkrio je potresnu priču o gubitku svog sina, Aleksandra, kojeg je pronašao mrtvog u stanu na Karaburmi. Godinu dana nakon ovog strašnog događaja, podelio je svoja osećanja i način na koji se bori s tugom. „I dalje sviram i ostajem… »
„Dolazi mi često u snu, nikad neću poverovati da ga više nemam“: Bolna ispovest Mirka Kodića o smrti sina

„Dolazi mi često u snu, nikad neću poverovati da ga više nemam“: Bolna ispovest Mirka Kodića o smrti sina

Nova pre 3 sata
: Proslavljeni harmonikaš u bolnoj ispovesti za Kurir uoči godišnjice smrti sina evocirao je sećanja na najteži dan u svom životu, a ispričao je i kako se bori sa tugom. Mirka Kodića zadesila je najgora tragedija koju roditelj može da doživi –… »
"Ona nam ga je dala, i uzela": Mirko Kodić je pre godinu dana sina zatekao mrtvog u krevetu, sad otvorio dušu

"Ona nam ga je dala, i uzela": Mirko Kodić je pre godinu dana sina zatekao mrtvog u krevetu, sad otvorio dušu

Mondo pre 3 sata
Muzičar se prisetio najbolnijeg trenutka, i otkrio kakav je njegov život danas. Čuveni harmonikaš Mirko Kodić je pre godinu dana doživeo ogromnu tragediju kada mu je preminuo sin. Tog 27. oktobra 2023. Aleksandar Kodić (32) je umro u snu, u stanu… »
"Izgledao je kao da spava, odlazim u sobu gde sam ga pronašao": Godinu dana od smrti sina Mirka Kodića: "Često mi dolazi u…

"Izgledao je kao da spava, odlazim u sobu gde sam ga pronašao": Godinu dana od smrti sina Mirka Kodića: "Često mi dolazi u…

Blic pre 4 sati
Harmonikaš Mirko Kodić pre godinu dana doživeo je najveću tragediju koju čovek može da doživi - sahranio je svog sina jedinca. Mirkov naslednik, Aleksandar Kodić (32) iznenada je preminuo u snu 27. oktobra 2023. godine u stanu na Karaburmi… »

Vesti dana »