Povezane vesti

Devojčica (13) je nestala u bačkoj topoli: Otac kaže da se dopisivala sa nepoznatim muškarcem preko instagrama

Devojčica (13) je nestala u bačkoj topoli: Otac kaže da se dopisivala sa nepoznatim muškarcem preko instagrama

Blic pre 50 minuta
Devojčica J.S. (13) iz Bačke Topole nestala je juče po izlasku iz škole i od tada joj se gubi svaki trag. Na sebi je imala roze patike, sive farmerke i narandžastu jaknu. Njen otac Miroslav kaže za "Blic" da se devojčica otišla uobičajeno u… »
Policija locirala Jasminu (13) iz bačke topole,: otac za "Blic" kaže: "Javili su mi da znaju gde se nalazi"

Policija locirala Jasminu (13) iz bačke topole,: otac za "Blic" kaže: "Javili su mi da znaju gde se nalazi"

Blic pre 1 sat
- Policija je locirala Jasminu, ne znam da li su stigli do nje, rekli su mi da znaju gde se nalazi - potvrdio je za "Blic" otac devojčice koja je juče nestala u Bačkoj Topoli kada je izašla iz škole. Kako je Jasminin otac rekao za "Blic," devojčica… »
Nestala devojčica (13) iz bačke topole: Porodica moli za pomoć

Nestala devojčica (13) iz bačke topole: Porodica moli za pomoć

Blic pre 32 minuta
U Bačkoj Topoli nestala je 13-godišnja devojčica J. S. Na sebi je imala roze patike, sive farmerke i narandžastu jaknu. Devojčica je visoka oko 155cm, teška oko 50kg. Juče, 11. oktobra je otišla u školu u sedam časova ujutru, izašla je iz… »
Locirana devojčica iz Bačke Topole? Oglasio se otac FOTO

Locirana devojčica iz Bačke Topole? Oglasio se otac FOTO

B92 pre 56 minuta
Jutros se pojavila vest da je nestala devojčica Jasmina Sakradžija, ima 13 godina. Na sebi je imala roze patike, sive farmerke i narandžastu jaknu. Jasmina je visoka oko 155cm, teška oko 50kg. Juče, 11. oktobra je otišla u školu u sedam časova… »
Locirana nestala Jasmina (13) iz Bačke Topole! Ponovo se oglasio njen otac - "Policija zna gde se nalazi!"

Locirana nestala Jasmina (13) iz Bačke Topole! Ponovo se oglasio njen otac - "Policija zna gde se nalazi!"

Kurir pre 32 minuta
Policija je locirala Jasminu, ne znam da li su stigli do nje, rekli su mi da znaju gde se nalazi - potvrdio je otac devojčice koja je juče nestala u Bačkoj Topoli kada je izašla iz škole. Kako je Jasminin otac rekao, devojčica je juče ujutro… »
Locirana maloletnica koja je nestala u Bačkoj Topoli: "Nalazi se kod Apatina, ne smemo ništa da pričamo!"

Locirana maloletnica koja je nestala u Bačkoj Topoli: "Nalazi se kod Apatina, ne smemo ništa da pričamo!"

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. J. S. (13) koja je nestala juče u Bačkoj Topoli, kako je za Telegraf rekao njen otac, locirana je u Apatinu. "Locirali su je negde kod Apatina. Još ništa ne smem da kažem, ništa ne znam. Još je nisu doveli kući", rekao je njen otac… »
Nestala devojčica Jasmina (13) iz Bačke Topole: Juče otišla u školu, od tada joj se gubi svaki trag! Porodica moli za…

Nestala devojčica Jasmina (13) iz Bačke Topole: Juče otišla u školu, od tada joj se gubi svaki trag! Porodica moli za…

Kurir pre 1 sat
Nestala je devojčica Jasmina Sakradžija, ima 13 godina. Na sebi je imala roze patike, sive farmerke i narandžastu jaknu. Jasmina je visoka oko 155cm, teška oko 50kg. Juče, 11. oktobra je otišla u školu u sedam časova ujutru, izašla je iz škole u… »
"Jasmina se dopisivala sa nepoznatim čovekom" Oglasio se otac devojčice (14) koja je nestala u Bačkoj Topoli: Zvao sam sve…

"Jasmina se dopisivala sa nepoznatim čovekom" Oglasio se otac devojčice (14) koja je nestala u Bačkoj Topoli: Zvao sam sve…

Kurir pre 1 sat
Devojčica Jasmina Sakradžija (13) iz Bačke Topole nestala je juče po izlasku iz škole i od tada joj se gubi svaki trag. Na sebi je imala roze patike, sive farmerke i narandžastu jaknu. Jasminin otac Miroslav kaže da je devojčica otišla… »
U toku potraga za devojčicom iz Bačke Topole: Nestala Jasmina (13), porodica moli za pomoć

U toku potraga za devojčicom iz Bačke Topole: Nestala Jasmina (13), porodica moli za pomoć

Nova pre 2 sata
: Nestala je devojčica Jasmina Sakradžija, ima 13 godina. Na sebi je imala roze patike, sive farmerke i narandžastu jaknu. Jasmina je visoka oko 155cm, teška oko 50kg. Juče, 11. oktobra je otišla u školu u sedam časova ujutru, izašla je iz škole… »
Hitan apel! Nestala Jasmina Sakradžija (13) u Bačkoj Topoli: Ako je vidite odmah pozovite policiju!

Hitan apel! Nestala Jasmina Sakradžija (13) u Bačkoj Topoli: Ako je vidite odmah pozovite policiju!

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Jasmina Sakradžija (13) nestala je juče u Bačkoj Topoli, rekao je njen otac za Telegraf i uputio apel svima koji imaju bilo kakvu informaciju o njegovoj ćerki da se jave na 060 1455816 ili da pozovu policiju na 192. Na sebi je u… »

Vesti dana »